Cesur ve Güzel 20. Bölüm Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 20. bölüm kıyafet sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri dizi sponsorları, cesur ve Sühan kıyafetleri markaları mağaza ve fiyatıyla açıklanıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler nereden sizlerle paylaşılıyor.

Perşembe akşamlarına damga vuran Star TV dizisi Cesur ve Güzel kıyafetleri markaları, Cesur mont ve Sühan elbise ile ceket kombinleri nereden merak edilmeye devam ediyor. Cesur ve Güzel 20. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları meraklısı için sayfamızda yayınlanıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler 30 Mart yeni bölüm kombinleri yine göz kamaştırıyor.

 

Cesur ve Güzel 20. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel dizisinin 30 Mart 20’inci bölümünde yine çok şık kıyafetlere gözümüz takılıyor. Sühan tarzından, Cesur ise şıklığından ödün vermiyor. Cesur ve Güzel Sühan kıyafetleri ve Cesur yeni bölüm kıyafet sponsorları buradan açıklanıyor.

cesur ve güzel 20. bölüm sühanın kot ceketi

Sühan Uzun Kot Ceket Markası

Sühan’ın Cesur ve Güzel dizisinin yirminci bölümde giydiği ince uzun kot ceketi çok beğenildi. Kırmızı kıyafeti üzerine giydiği kemerli, ince ve uzun trençkot görünümlü jean ceketin markası merak ediliyor. Sühan kot ceket nereden açıklanacaktır.

 

Cesur ise yeni bölümde harika bir deri mont ile karşımıza çıkıyor. Antrasit deri ceket ile çok hoş görünen Cesur, 20’inci bölümde hangi mağazadan giyindiğini izleyiciye merak ettiriyor. Cesur antrasit deri ceket markası, fiyatı ve mağazası açıklanacaktır.

 

Sühan kırmızı bluz ile kot ceket kombinini beğenenler için de detaylara yer vermeye devam ediyoruz. Cesur ve Güzel Sühan’ın 20’inci bölümde kot ceketi altına tercih ettiği kırmızı açık yaka bluz markasını da öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın.

cesur ve güzel 20. bölüm cesurun süet montu

Cesur Süet Mont Markası

Cesur’un 30 Mart yeni bölüm kıyafetleri arasında, deri mont modeli ile kombin etmiş olduğu kırçıllı trikosu erkeklerin beğenisini kazanan bir parça oldu. Cesur kırçıllı gri triko nereden açıklanacaktır.

 

Cesur ve Güzel 20’inci bölümde Sühan’ın giydiği kombin göz kamaştırıyor. Sühan taba rengi ceketi, siyah bluzu ve desenli pantolonu ile nefes kesiyor. Haliyle bu kombinin her bir parçasının da markası merak ediliyor.

 

Cesur’un yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken dizi kostümlerinden biri de, süet montu oluyor. Bej t-shirt ve siyah pantolon üzerine tercih ettiği lacivert süet mont nereden satın alınır, izleyici bu sorunun yanıtını merak ediyor.

 

Cesur ve Güzel 20. Bölüm 30 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok