Cesur ve Güzel 19. Bölüm Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 19. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Cesur ve Güzel kıyafetleri markası, fiyatı ve mağazası açıklanıyor. Cesur ve Güzel Sühan elbise, ceket ve Cesur kazak, yelek ve mont markaları, dizi sponsorları yayınlanıyor. Cesur ve Güzel kıyafet sponsor markaları sizlerle.

Cesur ve Güzel 19. bölüm kıyafetleri markası, Sühan elbise ve ceket nereden satın alınır, Cesur yelek ve kazak sponsor markaları nelerdir fiyatlarıyla yayınlanıyor. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetlerin ne marka olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. Cesur ve Güzel 23 Mart yeni bölüm dizi sponsorları sizler için açıklanmaya devam ediyor.

 

Cesur ve Güzel 19. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel 19’uncu bölüm 23 Mart kıyafetleri nereden satın alınır, markaları ve fiyatları ile birlikte mağaza linklerine sizler için yer veriyoruz. Cesur ve Güzel Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün kıyafet sponsorları diziyi izleyenlerin merak konusu.

 

cesur ve güzel 19. bölüm cesurun giydiği yelek

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur) Kahverengi Yelek Markası

 

Cesur kahvereni şişme yelek ve açık kahverengi hardal sarısına benzer tonlarındaki kazak kombini markasını merak ettiriyor. Cesur’un giydiği şişme yelek nereden, kazak marka ve fiyatını sizler için açıklamaya çalışacağız.

 

Sühan’ın giydiği çiçek desenli şifon elbise ve askılı siyah elbise markaları da bu hafta ki yeni bölümde merak ediliyor. Sühan’ın Cesur ile dans ettiği sahnede üzerinde gördüğümüz siyah askılı elbise markası ile, şifon asimetrik kesimli siyah çiçek desenli elbisesi nereden satın alınır sorularınız yanıtlanıyor.

 

cesur ve güzel 19. bölüm sühanın giydiği elbise

Sühan Askılı Siyah Elbise Markası

 

Cesur’un kot görünümlü gömlek ve kendinden desenli lacivert kazak markalarına da sayfamızda yer verdik.Cesur lacivert kazağı ve gömlek markasını galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Sühan’ın giydiği ceket modelleri de göz kamaştırıyor. Cesur ve Güzel 19. bölüm Sühan taba püsküllü ceket ve açık mavi ceket markaları da sizlerle paylaşılıyor. Sühan püsküllü ceketi nereden, açık mavi griye çalan renkteki ceketi mağazası da yayınlanıyor.

 

Sühan’ın mahkemede giydiği yelek elbisesi de göz kamaştırıyor. Sühan yelek elbise marka ve fiyat konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Cesur ve Güzel 19. Bölüm 23 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Gülhan dedi ki:

  Kahverengi yeleğin markası ?

 2. Keziban acar dedi ki:

  Cesur ve güzelin 18.bölümde sühan ın giydiği yeşil pantolon ve beyaz gömleğin markasını öğrenebilirmiyim.

 3. ahmet dedi ki:

  kahverengi yelegin markasi neden aciklanmadi hala

 4. Şükriye öztürk dedi ki:

  Şihab’ın 19 bölümde giydiği kot yelek yada kot mont markasıııııı