Cesur ve Güzel 18. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 18. bölümde giyilen kıyafetler

Cesur ve Güzel 18. bölümde giyilen Sühan kıyafetleri, Cesur ceket ve kazak markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorlarına buradan ulaşabileceksiniz.

Cesur ve Güzel kıyafetleri her hafta ilgi çekmeye devam ediyorken, Cesur ve Güzel 18. bölüm kıyafetleri markalarına da galerimizde ki görsellerin açıklamalarında yer verdik. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını, mağaza detaylarıyla birlikte, Cesur ve Güzel kıyafetleri kategorimizden de öğrenebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 18. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Sühan (Tuba Büyüküstün) kıyafetleri arasında 16 Mart yeni bölümde dikkat çekenlerin ne marka olduğunu, fiyat ve mağaza detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Cesur ve Güzel kıyafet ve dizi sponsorlarını merak edenler için yayınlıyoruz.

 

Sühan parlak deri trençkot

cesur ve güzel 18. bölüm sühanın trençkotu

Sühan Parlak Deri Siyah Trençkot Markası

Cesur ve Güzel 18’inci bölümde Sühan parlak deri siyah trençkotu ile nefes kesiyor. Sühan’ın yakası siyah kürk detaylı trençkotu ne markadır, mağazası ve fiyatı bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Cesur lacivert kazak

 

Cesur’un kot ceketi ile kombin etmiş olduğu lacivert trikosu dikkat çekiyor. cesur’un giydiği sıfır yaka lacivert kazak ne marka, meraklısı için açıklanıyor olacaktır. cesur’un giydiği lacivert triko kazak, yeni sezonda beğenilen dizi kıyafetleri arasında.

 

Korhan deri ceket

 

Cesur ve Güzel Korhan kıyafetleri de izleyici tarafından dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Korhan bu hafta yeni bölümde deri montu ile çok şık görünüyor. Korhan kahverengi ceket nereden satın alınır, markası ve fiyatına ulaştığımız zaman açıklıyor olacağız.

 

Cesur beyaz kürk yaka kot ceket

cesur ve güzel 18. bölüm cesurun kot ceketi

Cesur Kot Ceketi Markası

Cesur ve Güzel dizisinin on sekizinci bölümünde Cesur’un giydiği kot ceket çok beğenildi. Cesur yaka beyaz kürk detaylı kot montu markasını açıklıyor olacağız. Cesur’un giydiği kot ceket nereden, mağazası ve fiyatı detaylarına markası ile birlikte yer veriyoruz.

 

Cesur cepli ceket

 

Cesur’un yeni bölümde Tahsin’in boğazına yapıştığı sahnelerde giydiği cep detaylı siyah ceketi markası da merak ediliyor. Cesur siyah cepli ceket mağazasını, marka ve fiyatını da öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Cesur ve Güzel 18. Bölüm 16 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. elxan dedi ki:

    Cesurun cibli ceketi. Tasinin bogazindan tutmus hansi marka

  2. Keziban acar dedi ki:

    18.bölümde sühan ın giydiği yeşil pantolon ve beyaz gömleğin markasını açıklarmısınız?