Cesur ve Güzel 17. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 17. bölümde giyilenler

Cesur ve Güzel 17. bölüm Sühan kırmızı deri ceket, Cesur siyah deri mont ve 9 Mart yeni bölüm kıyafet sponsorları açıklanıyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorları galerimizde açıklanıyor.

Cesur ve Güzel kıyafetleri, dizi sponsorları ve Sühan (Tuba Büyüküstün) kıyafeteleri ile Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) kıyafet sponsorları hakkında sizleri her perşembe bilgilendiriyoruz. Cesur ve Güzel 17. bölüm kıyafetleri markalarına da sayfamızda yer verilmektedir. Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, mağaza ve fiyat bilgileri yayınlanıyor.

 

Cesur ve Güzel 17. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel yeni bölüm kıyafetleri markaları hakkında bilgi edinmek için galerimize göz atabilirsiniz. Cesur ve Güzel 17’inci bölümde Sühan ve Cesur deri ceketleri ile dikkat çekiyor. Sühan elbise, Cesur mont markaları da merak ediliyor.

 

Sühan kırmızı deri ceket

cesur ve güzel 17. bölüm sühanın deri ceketi

Sühan Kırmızı Deri Ceket Markası

Cesur ve Güzel Sühan 17’inci bölüm kıyafetleri arasında şüphesiz kırmızı deri ceketi ile göz kamaştırdı. İzleyici Sühan’ın giydiği parlak kırmızı deri mont markasını merak etti. Sühan kırmızı deri ceketi nereden satın alınır, mağaza ve marka bilgisini fiyat detayıyla sizlerle buluşturuyoruz.

 

Cesur mont

 

Cesur’un on yedinci bölümde giydiği montun markasını da erkek izleyiciler oldukça merak ediyor. Her hafta Cesur ve Güzel Cesur mont markaları akıllarda soru olarak beliriyor. Cesur’un giydiği haki mont bu hafta 9 Mart yeni bölümde yine gözlerden kaçmadı.

 

Cesur siyah deri ceket

cesur ve güzel 17. bölüm cesurun ceketi

Cesur Deri Ceket Markası

Cesur’un 9 Mart Cesur ve Güzel yeni bölümde giydiği siyah deri ceket markasını da açıklıyor olacağız. Cesur’un giydiği siyah deri montun markasını merak eden dizi kıyafet takipçileri için açıklamadan geçmeyeceğiz.

 

Adalet trençkot

 

Cesur ve Güzel Adalet kıyafetleri de izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Adalet 17. bölümde giydiği siyah trençkotu ile çok şık görünüyor. Adalet’in kol detaylı trençkot nereden, mağaza ve fiyatına yer vermeye çalışacağız.

 

Sühan siyah beyaz çizgili pantolon ve siyah kazak

cesur ve güzel 17. bölüm sühanın pantolonu kazağı

Sühan Siyah Beyaz Çizgili Pantolon Kazak Markası

Sühan’ın yeni bölüm dizi kıyafetleri arasında 9 Mart’a damga vuran bir kombinle karşı karşıyayız. Sühan’ın siyah beyaz çizgi desenli pantolonu ve ispanyol kollu siyah triko kazak kombini çok sevildi.

 

Sühan denim gömlek ve yeşil sweatshirt

 

Sühan’ın giydiği kot gömlek markasını da merak konusu. Sühan denim gömleğini yeşil sweatshirt ile kombin ediyor. Sühan’ın kombinleri markasını da galerimizde yayınlıyor olacağız.

 

Sühan siyah beyaz desenli ceket

 

Sühan’ın bu hafta giydiği kıyafetler arasında en dikkat çekenlerden biri de, siyah beyaz çizgi desenli ceketi oluyor. Markası merak edilen Sühan ceketin nereden olduğuna dair bilgileri açıklıyor olacağız.

 

Cesur ve Güzel 17. Bölüm 9 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Hira dedi ki:

    Kırmızı montun altına giydiği eteğin markasını öğrenmek istiyorum