Cesur ve Güzel 16. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel dizisi kıyafetleri

Cesur ve Güzel kıyafetleri sponsorları, Sühan elbise ve kaban markası ile cesur hırka ve mont modelleri nereden satın alınır açıklanıyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorları sizlerle.

Cesur ve Güzel dizisinde giyilen kıyafetler ilgi çekmeye devam ederken, Cesur ve Güzel 16. bölüm kıyafetleri markası ve fiyat detayları buradan sizlerle buluşmaya devam ediyor. Cesur ve Güzel dizi sponsorları her hafta merak konusu ve galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarında Sühan ile Cesur kıyafetleri markalarına yer veriliyor.

 

Cesur ve Güzel 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel dizisinin 2 Mart yeni bölümünde yine birbirinden şık kıyafetler ilgi çekiyor. Sühan’ın giydiği beyaz elbise, taba kaban, desenli ceket ve spor kombini oldukça sevildi, beğenildi ve kıyafet sponsorları merak edildi. Cesur hırkası, t-t-shirt ve mont markalarını, fiyat ve satın alma mağazasını sorgulattı.

 

Sühan beyaz triko elbise

cesur ve güzel 16. bölüm sühanın elbisesi

Sühan Beyaz Elbise Markası

Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri arasında bu hafta Sühan beyaz triko elbise ile göz kamaştırıyor. Sühan’ın giydiği beyaz elbise nereden satın alınır, sizler için marka bilgilerine ulaşmaya çalışacağız.

 

Cesur triko ve mont kombini

 

Cesur ve Güzel Cesur kıyafetleri izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Cesur’un giymiş olduğu mont ve kazak kombinleri markalarını merak ettirmeye devam ediyor.

 

Cesur yeşil hırka

cesur ve güzel 16. bölüm cesurun hırkası

Cesur Yeşil Hırka Markası

Cesur yeni bölümde Sühan ile birlikte sahilde yürüyüş yaparken giydiği yeşil hırkanın markasını merak ettiriyor. Cesur yeşil hırka nereden satın  alınır, markası ve mağazası bilgilerine sayfamızdan erişebileceksiniz.

 

Sühan siyah hırka, tayt ve spor ayakkabı

 

Sühan’ın lacivert bluzu ile kombin ettiği taytı, hırkası ve spor ayakkabısı markalarını merak ettiriyor. Sühan siyah uzun hırka nereden, spor ayakkabıları nereden ve taytının satın alma online mağazası öğrenildiği zaman sizler için açıklanacaktır.

 

Sühan lacivert bluz

cesur ve güzel 16. bölüm sühanın bluzu

Sühan Lacivert Bluz Markası

Sühan’ın spor kombinin en şık parçası olan lacivert göbeği açıkta bırakan bluz markasını da izleyici için yayınlamaya çalışıyoruz. Sühan lacivert atlet nereden öğrenmek isteyenlerle buluşuyor.

 

Sühan desenli ceket

 

Sühan’ın sahilde yürüyüşe çıktıkları esnada giydiği desenli ceketi markası hakkında da bilgi edinmek için doğru adrestesiniz. Sühan bomber ceket nereden diye merak edenler için, yeni bölüm ardından detaylara yer verilecektir.

 

Cesur ve Güzel 16. Bölüm 2 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. İlknur dedi ki:

    Cesurun annesinin 16.bölümdeki taktığı şapka hangi marka acaba