Cesur ve Güzel 14. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 16 şubat kıyafetleri

Cesur ve Güzel 14. bölüm Sühan tüylü kaban, örgü kazak markaları açıklanıyor. Cesur ve Güzel 16 Şubat yeni bölüm dizi sponsorları, Cesur yeşil kazak nereden satın alınır yayınlıyoruz.

Cesur ve Güzel dizisi her perşembe akşamı izleyicisini ekrana kilitlerken, dizide giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları da merak ediliyor. Cesur ve Güzel 14. bölüm kıyafetleri markalarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Cesur ve Güzel Sühan ve Cesur kazak markası, kaban ve tüm kombinleri nereden satın alınacağını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Cesur ve Güzel 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel kıyafet sponsorları sizler için 16 Şubat yeni bölüm ardından paylaşılıyor. Cesur ve Güzel Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün nereden giyiniyor, sizler için açıklıyoruz. Sühan kombinleri, Cesur mont ve kaban markalarına buradan erişebilirsiniz.

 

Sühan tüylü kaban

cesur ve güzel 14. bölüm sühanın kabanı

Sühan Tüylü Kaban Markası

Sühan’ın yeni bölümde gri örgü kazak üzerine giydiği tüylü montu dikkat çekti. Sühan’ın doğum günü partisine de bu kaban ile katıldığını görüyoruz. Sühan tüylü kaban nereden, öğrenmek için bizi takipte kalın.

 

Cesur ceket

 

Cesur’un yeşil kazak ve kahverengi pantolon üzerine giydiği koyu renkli ceketin markasını da, değerli ziyaretçilerimizle paylaşıyor olacağız. Cesur ve Güzel 14’üncü bölüm cesur gri ceket ne markadır, nereden satın alınır ve fiyatı nedir öğrenmek isteyenler için açıklıyoruz.

 

Adalet kahverengi kaban

cesur ve güzel 14. bölüm adaletin kabanı

Adalet Kahverengi Kaban Markası

Adalet Hanım’ın giydiği kıyafet modelleri de dikkatlerden kaçmıyor. Her hafta birbirinden şık kıyafetler ile izleyicinin beğenisini kazanan Adalet kombinleri markalarına da yer veriyoruz. Adalet kahverengi kaban markası da merak edilenlerinden biri oluyor.

 

Cesur yeşil örgü kazak

 

Cesur’un on dördüncü bölümde giymiş olduğu yeşil kazak modeli çok beğenildi. Cesur yeşil kazak markası hakkında sizleri bilgilendirmeden geçmiyoruz. Cesur’un giydiği yeşil kazak, ceket ve pantolon kombini izleyicinin dikkatini çekti, dizi sponsoru olan markayı yayınlamadan geçmiyoruz.

 

Sühan gri kazak

 

Sühan’ın Cesur ve Güzel dizisi kıyafetleri arasında son bölümlerde giydiği kazak modelleri göz kamaştırıyor. Sühan gri örgü kazak modeli de bunlardan bir tanesi oluyor ve markasını merak ettiriyor. Sühan gri kazak markası nedir, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır yayınlanıyor.

 

Cesur ve Güzel 14. Bölüm 16 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok