Cesur ve Güzel 13. Bölüm Kıyafetleri

cesur ve güzel 13. bölümde giyilen kıyafetler

Cesur ve Güzel 13. bölüm 9 Şubat kıyafetleri marka ve fiyatları açıklanıyor. Sühan askılı elbise Cesur yeşil mont marka ve fiyatları yayınlandı.

Star TV ekranlarına perşembe akşamları damga vuran Cesur ve Güzel dizi kıyafetleri ile de moda camiasında adından söz ettiriyor, 13. bölüm kıyafetleri markaları da bu hafta sizlerle buluşuyor. Cesur ve Güzel kıyafetleri sponsor markaları, fiyat ve mağaza detaylarıyla sayfamızda yer alıyor. Cesur ve Güzel Sühan ve Cesur kıyafetleri ne marka, fiyatları ve satın alma mağazaları sizlerle paylaşıldı.

 

Cesur ve Güzel 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

Cesur ve Güzel yeni bölüm kıyafetleri galerimizde toplandı. Bu akşam göreceğiniz Sühan kıyafetleri nereden, Cesur kıyafetleri sponsorları 13’üncü bölüm ardından sayfamızda yayınlanacaktır. Bizi sosyal medya adreslerimizden de takip edebilirsiniz.

 

Cesur yeşil mont

cesur ve güzel 13. bölüm cesurun montu

Cesur Yeşil Kısa Mont: “Calvin Klein”

Cesur ve Güzel on üçüncü bölümde Cesur (Kıvanç Tatlıtuğ) kolunda fermuarlı cebi bulunan yeşil montu ile dikkat çekiyor. Cesur haki yeşil mont marka ve fiyatı sayfamızda açıklandı.

 

Sühan bej kazak

 

Sühan’ın yeni bölümde giydiği bej rengi kazağının markası da merak ediliyor. Sühan bej kazak mağaza bilgilerine kadar sayfamızda yayınlanıyor. Sühan’ın yeni bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Sühan metal püsküllü ceket

cesur ve güzel 13. bölüm sühanın ceketi

Sühan Metal Püsküllü Ceket

Sühan’ın kenarlarında metal püskül detayları bulunan ceketi markası ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sühan’ın giydiği püsküllü ceketin mağaza bilgilerine de sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Cesur lacivert mont

 

Cesur’un dizinin 13’üncü bölümde giydiği lacivert montu dikkat çekiyor. Cesur lacivert mont markası hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz. Cesur lacivert mont nereden satın alınır, sayfamızdan detaylara erişebilirsiniz.

 

Sühan askılı elbise

 

Cesur ve Güzel 13. bölümde Sühan’ın giydiği elbisesi göz kamaştırıyor. Sühan spagetti askılı pul işlemeli elbisesi ile nefes kesiyor. Sühan’ın giydiği elbisenin yan kısımlarında bulunan dekoltesi, çekiciliğini ön plana çıkartıyor.

 

Korhan deri ceket

cesur ve güzel 13. bölüm korhanın deri montu

Korhan Deri Ceket

Cesur ve Güzel yeni bölümde Korhan kıyafetleri de dikkat çekiyor. Korhan’ın giydiği deri ceket markası da merak edilenler arasında yer alıyor. Korhan yandan fermuarlı deri montu nereden açıklanacaktır.

 

Cesur ve Güzel 13. Bölüm 9 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Çiçek dedi ki:

    Merhaba, sühan’ın 13. Bölümde giydiği (siyah kaban içine) uzun kollu v yaka elbise hangi marka acaba?

  2. Hilal dedi ki:

    Merhaba Sühan hanımın giymiş olduğu yün kaban markası nedir acaba