Burak Özçivit Takım Elbiseleri

Kara Sevda Burak Özçivit takımları markası Kemal takım elbise modelleri Burak Özçivit siyah, lacivert, koyu mavi, gri, füme takım modelleri ne marka, markaları açıklanıyor.

Kara Sevda dizisinde giydiği takım elbise modelleri ile dikkat çeken yakışıklı oyuncu Burak Özçivit takım elbiseleri sayfamıza eklenmiştir. Kara Sevda Burak Özçivit takım modelleri markaları da oldukça merak ediliyor.

 

Kara Sevda Kemal takım elbiseleri markalarına ulaştıkça sayfamızda sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Burak Özçivit’in giydiği takımlar renkleri ve tasarımları ile birçok erkeğin tarzına da uyum sağlıyor. Kara Sevda Kemal takımlarına yakından göz atmak ve markalarını öğrenmek isteyenler galerimizi gezebilirler.

 

Kara Sevda Kemal takım elbiseleri modellerine yakından bakmak için galerimizi gezebilirsiniz. Sevilen dizide Kemal karakterine hayat veren Burak Özçivit, rolü gereği iş adamı şıklığını üzerinde taşıyor. Kemal’in giydiği takım elbiseleri kahverengi, füme, gri, siyah ve lacivert renkleri ile birçok alanda kullanıma uygun.

Burak Özçivit (Kemal) siyah takım markası: “Network”

Burak Özçivit (Kemal) siyah takım markası: “Network”

Burak Özçivit takım modelleri arasından Kara Sevda dizisinde bu güne kadar giydiklerinden en dikkat çekenleri sayfamıza ekledik. Burak Özçivit gömlek, ceket ve pantolon takımları son dönemlerin trendlerinden oluyor.

 

Burak Özçivit’in Kara Sevda dizisinde giydiği takım elbiseler şık kravat modelleri ile kombinleniyor. Burak Özçivit lacivert takım elbisesi ile siyah veya desenli kravat tercih ediyor. Kimi zaman ise sade şıklığı ile göze çarpıyor.

 

Özellikle de son dönemlerde yakası yuvarlak yelekli takım modelleri revaçta. Burak Özçivit’in giydiği takım modellerinde de bu modanın izlerine rastlıyoruz. Dizide füme rengi takım elbise modellerinin daha sık kullanan yakışıklı jön, lacivert ve siyah takım modellerinden de vazgeçmiyor. Özellikle davetlerde siyah takım elbise, şirkette ise lacivert ve mavi takım modellerini tercih ediyor.

 

Kemal’in giydiği takımlar arasında gri ceketli olanlarda şıklığı ile göze çarpıyor. Kara Sevda dizisi Kemal takımları, kravat ve şık ayakkabılar ile kombin ediliyor. Beyaz gömlek, krem gömlek, siyah gömlek tercihleri ile oldukça hoş takım şıklığını üzerinde taşımayı başarıyor.

 

Kara Sevda dizisi yeni bölümünde Kemal’in giydiği, Burak Özçivit takım modelleri, markaları ile birlikte galerimize eklemeye devam edeceğiz. Dizinin ilk bölümünden bu yana şıklığı ile dikkat çeken takım modellerine galerimizi gezerek yakından inceleyebilirsiniz.

 

Takım Elbiseler:

Karaca Erkek Takım Elbise

Karaca
Erkek Takım Elbise
Fiyat: 249,99TL

Comienzo Pera Yelekli Klasik Takım Elbise

Comienzo
Klasik Takım Elbise
Fiyat: 349,00TL

Efor Tk 581 Kapaklı Cepli Takım Elbise

Efor Tk 581
Kapak Cep Takım Elbise
Fiyat: 398,00TL

Hatemoğlu Kısa Kol Çizgili Gömlek

Hatemoğlu
Kısa Kol Çizgili Gömlek
Fiyat: 39,90TL

Hatemoğlu Klasik Takım Elbise

Hatemoğlu
Klasik Takım Elbise
Fiyat: 169,50TL

Pierre Cardin Clive-Marillo Takım Elbise

Pierre Cardin
Clive-Marillo Takım
Fiyat: 499,95TL

Pierre Cardin E19065-St Takım Elbise

Pierre Cardin
Takım Elbise
Fiyat: 499,95TL

Pierre Cardin Takım Elbise

Pierre Cardin
40036708 Takım
Fiyat: 499,95TL

Pierre Cardin T-B15100-Rt Takım Elbise

Pierre Cardin
T-B15100-Rt Takım
Fiyat: 499,95TL

Victor Baron Çizgili Regular Fit Takım Elbise

Victor Baron
Çizgili Takım Elbise
Fiyat: 449,00TL

Wss Wessi Beyaz Mendilli Takım

Wss Wessi
Beyaz Mendilli Takım
Fiyat: 269,90TL

Wss Wessi Düz Siyah 4 Düğmeli Takım Elbise

Wss Wessi
Siyah 4 Düğmeli Takım
Fiyat: 299,90TL

Wss Wessi Pileli Damatlık

Wss Wessi
Pileli Damatlık
Fiyat: 329,90TL

Wss Wessi Yelekli Melajlı Takım Elbise

Wss Wessi
Yelekli Melajlı Takım
Fiyat: 249,90TL

ayrac

 

Kara Sevda Burak Özçivit Takımları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok