Bu Şehir Arkandan Gelecek

Kıyafetler

Bu şehir arkandan gelecek kıyafetleri

Oyuncular

Bu şehir arkandan gelecek oyuncuları

Fragmanlar

Bu şehir arkandan gelecek fragmanları

Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri, senaryosu ve oyuncu kadrosu hakkında tüm detaylar sizlerle buluşuyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oyuncuları kimlerdir, karakterler ve fragmanlar güncel olarak paylaşılacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafet sponsorları da sayfamızda sizler için açıklanıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri, oyuncuları ve konusu hakkında merak edilenler açıklandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek senaryosu ve oyuncu kadrosu. Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri, kıyafet ve dizi sponsorları sizlerle. Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali ve Derin kıyafetleri nereden satın alınır yayınlanıyor.

 

Başrollerinde Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı ATV’nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek hem konusu hem de kıyafetleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin senaryosunu kaleme alan Ece Yörenç, izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Yönetmen koltuğunda ise birçok başarılı dizinin arkasındaki isim Çağrı Vila Lostuvalı yer alıyor.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Senaryosu (Konusu)

 

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinde Kerem Bürsin’in hayat verdiği karakter Ali Smith, henüz 5 yaşında küçücük bir çocukken annesinin ölümüne şahitlik eder. O günden sonra hem annesiz hem de babasız bir yaşam mücadelesinin içine girer. Kendisine yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf arka çıkar. Rauf onun hem annesi hem de babası olur.

 

Leyla Leydia Tuğutlu, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde hayatının dönüm noktasında olan ünlü sosyetik güzel Derin Mirkelamoğlu olarak karşımıza çıkıyor. Derin, nişanlısı ile evlenme arefesindedir. Derin bir sabah çılgın bir karar alarak hayallerinin peşine düşer. Ali ve Derin için kesişme anıdır.

 

Ali’nin annesinin ölümünden sonra küstüğü ve bir daha ayak basmadığı İstanbul’a kendisini büyütüp yetiştiren Rauf için asla gemiden inmemek şartıyla gelir. Fakat Derin’in ortaya çıkışı her şeyi değiştirir ve Ali bir anda kendini bir hikayenin kahramanı olarak bulur.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Oyuncu Kadrosu

 

Kerem Bürsin (Ali Smith)

 

Doğum Tarihi: 4 Haziran 1987
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Emerson College Pazarlama İletişimi mezunu ve oyunculuk eğitimi almıştır.
Rol Aldığı Diziler: Güneşi Beklerken, Şeref Meselesi ve Bu Şehir Arkandan Gelecek

 

Ali Smith Kimdir?

 

5 yaşında annesini kaybetmiş, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf tarafından sahiplenilmiş olan Ali, beş dil bilen ve boksa meraklı bir karakterdir. Yaşadığı travmanın ardından İstanbul’a küsen Ali, Rauf’un tüm şefkatiyle mutlu bir yaşam sürdürmeyi başarmıştır. Rauf’un hayatını adadığı Ali için artık sırları açığa çıkarma vaktidir.

 

Leyla Lydia Tuğutlu (Derin Mirkelamoğlu)

 

Doğum Tarihi: 29 Ekim 1989
Doğum Yeri: Berlin
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisi.
Rol Aldığı Diziler: Es-Es, Karadayı, Kiralık Aşk, Tatlı İntikam ve Bu Şehir Arkandan Gelecek

 

Derin Mirkelamoğlu kimdir?

 

Ünlü armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin, kendi gibi sosyetenin tanınmış delikanlısı Yiğit’le nişanlıdır. Tekin ile evlenmesine çok az bir zaman kalsa da, o bu evliliğin henüz erken olduğunu herkese anlatmaya çalışsaca başaramaz. Hayallerini gerçekleştirmek isterken, bir yandan da sevgisinden emin olmadığı bir adamla evlenmemek için radikal bir karar almak zorunda kalır.

 

Gürkan Uygun (Şahin Vargı)

 

Doğum Tarihi: 27 Mayıs 1974
Doğum Yeri: Sakarya
Eğitimi: Dormen Tiyatrosu
Rol Aldığı Diziler: Kaygısızlar, Tatlı Kaçıklar, Bir Demet Tiyatro, Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Aşkım Aşkım, Deli Yürek, Çiçek Taksi, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak, Kehribar ve Bu Şehir Arkandan Gelecek.

 

Şahin Vargı Kimdir?

 

Eski bir boks şampiyonu olan Şahin, kendi spor salonunun antrenörüdür. Zamanında sevdiği kadının ölümüne neden olanın canını aldığı için hapis yapmıştır. Eski borçlarından dolayı zaman zaman sorun yaşasa da, beladan uzak durmaya çalışır. Hayatından vageçtiği bir nokta da ise karşısında Ali’yi bulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok