Bir Deniz Hikayesi 3. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi Zeynep desenli mavi etek ve kırmızı elbise markası siyah bluz dizi sponsorları ile 3. bölüm dizi kıyafetleri, Deniz ve Hakan kıyafetleri, Reyhan lila desenli etek ve Ahmet kıyafetleri giyimleri sizlerle paylaşıldı.

Kanal D yeni sezon dizileri arasında dikkat çeken Bir Deniz Hikayesi kıyafetleri markaları, dizi sponsorları ve Zeynep giyimleri sizlerle her salı akşamı buluşmaya devam ediyor. Bir Deniz Hikayesi yeni bölüm kıyafetleri arasında Begüm Birgören yine şıklığı ile göz kamaştırdı.

 

Başrolerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi’nin paylaştığı Bir Deniz Hikayesi dizisi kıyafetleri arasında Deniz çocuk t-shirt modelleri, Hakan gömlek modelleri ve Zeynep’de elbise, etek bluz kombinleri ile dikkat çekiyor.

 

Begüm Birgören (Zeynep) mavi desenli pileli bol kesimli etek markası: "Ayşegül Boz Couture""

Begüm Birgören (Zeynep) mavi desenli pileli bol kesimli etek markası: “Ayşegül Boz Couture””

Zeynep yeni bölümde giydiği çizgili beyaz ceket ve pantolon kombini çok beğenildi. Ancak Zeynep kıyafetleri arasında en çok desenli mavi etek ve beyaz gömlek kombini dikkat çekti. Zeynep beyaz takım modeli, desenli pileli etek ve beyaz kolsuz gömlek modeli yeni sezona damga vuracak.

 

Zeynep’in 3. bölümde giydiği siyah bluzu da çok sevildi. Zeynep desenli siyah bluzu Kikiriki markasına ait bir parçadır. Zeynep’in beğeni kazanan bir diğer kıyafeti de kırmızı elbisesi oldu. Ayşegül Boz Couture tasarımı olan bu elbise omuz detayı ile ilgi çekti. Kemerli ve omuzları dekolteli kırmızı elbise Begüm Birgören’e de çok yakışmıştı.

 

Hakan’ın giydiği somon rengi gömlek ve beyaz gömlek ile mavi pantolon kombini erkek giyim kesim tarafından çok beğenilecek. Deniz’in giydiği t-shirt modelleri de erkek çocuklar için ideal kıyafetler arasında yer alıyor.

 

Deniz Mudo Kids markasının tişört modellerini giyiyor. 3’üncü bölümde mavi tişörtü ile dikkat çekti. Bir Deniz Hikayesi son bölüm kıyafetleri arasında Başak Parlak giyimleri ve kıyafetleri ile göz kamaştırdı. Reyhan lila dantel eteği çok beğenildi.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok