Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi 22 Eylül 2. bölüm kıyafetleri markaları, Zeynep uzun etek markası, Zeynep mavi bluz, desenli gömlek dizi sponsorları ve Zeynep giyimleri 2’inci bölümde dikkat çekti ve markaları paylaşıldı.

Kanal D’nin salı akşamlarının sevilen dizisi Bir Deniz Hikayesi 22 Eylül akşamı aynı saatinde 2. bölümü ile ekranlarda oldu. Bir Deniz Hikayesi 2. bölüm kıyafetleri ise yine çok sevildi. Sevilen dizinin 2’inci bölümde giyilen dizi kıyafetleri, sponsorları ile birlikte galerimizde açıklandı.

 

Bir Deniz Hikayesi Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Başak Parlak kıyafetleri beğeni kazanmaya devam ettikçe yeni bölüm giyimlerinin markalarına yer vermeye devam edeceğiz. Dizinin küçük oyuncusu Emir Berke Zincidi tişört, şort ve bluz modelleri markalarına da galerimizde yer vermeye devam ediyoruz.

 

Begüm Birgören (Zeynep) kolsuz çizgili mavi bluzu markası: "Elaidi"

Begüm Birgören (Zeynep) kolsuz çizgili mavi bluzu markası: “Elaidi”

Bir Deniz Hikayesi ikinci bölüm kıyafetleri arasında Zeynep giyimleri dikkatleri çekti. Zeynep elbiseleri, bluz ve etekleri ile şık kombinler oluşturarak beğenileri kazandı. Zeynep’in giydiği uzun etek modelleri 2’inci bölüme damga vurdu. Bir Deniz Hikayesi Zeynep mavi sade uzun etek, beyaz ipli bluz ve kahverengi kemerli kombini çok şık.

 

Zeynep’in yeni bölümde giymiş olduğu çizgili bluz ve desenli etek kombini de beğeni kazandı. Zeynep çizgili kolsuz mavi bluzu markasına galerimizden göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz bu bluzu markanın online satış sitesinden veya mağazasından temin edebilirsiniz. Zeynep’in çizgili göbeği açıkta bırakan bluzu ile kombin ettiği desenli uzun mavi eteği de şıklığı ile göz kamaştırdı. Şimdiki sezon için çok uygun olan uzun etek modelleri, yeni trendlerden.

 

Zeynep pileli uzun mavi eteği ile çok şık iken, desenli yeşil gömleği ve beyaz pileli diğer uzun etek modeli ile göz kamaştırdı. Zeynep yeşil yaprak desenli beyaz gömlek modelini sevdirdi. Zeynep’in desenli bu gömleğinin markasına da galerimizde yer verdik. Zeynep’in yakın arkadaşının giydiği uzun desenli elbise modelini de beğendiyseniz, onun da markasına yer verdik.

 

Bir Deniz Hikayesi  kıyafetleri yeni sezon dizi kıyafetleri arasında şıklığı ile beğeni kazanmaya devam edecek gibi görünüyor. Özel markaların, şık tasarım kıyafetlerin modellerini de yakından incelemeye fırsatını sizlere sunuyoruz.

 

Bu hafta dizide giyilen Zeynep kıyafetlerine daha çok ağırlık verdik. Önümüzdeki haftalarda yeni bölümde giyilen diğer karakterlerin elbiselerine, aksesuarlarına ve kıyafetlerine de yer vermeye çalışacağız. Birinci bölümde dikkat çeken kıyafetlerin markalarını da daha sonra sizlerle paylaşacağımız duyurarak, şimdilik hoşçakalın, takipte kalın.

Bir Deniz Hikayesi 2. Bölüm 22 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok