Bir Deniz Hikayesi 1. Bölüm Kıyafetleri

Bir Deniz Hikayesi birinci bölümde giyilen dizi kıyafetleri, Begüm Birgören (Zeynep) mayo ve pareo markası, Emre Kızılırmak (Hakan) gömleği ve Deniz tişört dizi sponsorları Rehyan dizi kıyafetleri giyimleri markaları sizlerle buluştu.

Kanal D ekranlarında yeni başlayan dizi Bir Deniz Hikayesi 1. bölüm dizi kıyafetleri ile ilk bölümde gözlerimizi ekrana kilitlememizi sağladı. Başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Başak Parlak ve Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı Bir Deniz Hikayesi dizi kıyafetleri, giyimleri, dizi sponsorları ve markaları her Salı akşamı yeni bölüm ardından sayfamızda sizlerle buluşacak. Bir Deniz Hikayesi ilk bölüm kıyafetlerine gelin bir göz atalım, markaları hakkında detaylı bilgileri de galerimizde bulalım.

 

Bir Deniz Hikayesi Kıyafetleri

 

Begüm Birgören (Zeynep) siyah beyaz mayo markası: "Oye Swimvear"

Begüm Birgören (Zeynep) siyah beyaz mayo markası: “Oye Swimvear”

İlk bölümü ile kendini sevdiren dizi Bir Deniz Hikayesi’nde, Begüm Birgören’in birinci bölümde giydiği mayokini ve pareo modelleri ile dikkat çekti. Zeynep siyah beyaz mayokini ve parlak mayo modelleri ile kusursuz fiziğini gözler önüne serdi. Zeynep mayo markalarına ve desenli püsküllü pareo markasına galerimizde yer verdik.

 

Zeynep’in birinci bölümde giydiği mavi elbisesi de çok beğenildi. Tam şu sıralar giyilebilecek bir elbise modeli olan Zeynep mavi elbisesi markasını da galerimizden öğrenebilirsiniz. Önü beyaz fırfır detaylı mavi düşük omuz elbisesi içinde Zeynep’in güzelliği de ön planda idi.

 

Başak Parlak 1. bölüm beyaz elbisesi tarz sahibi kadınların dikkatinden kaçmadı. Önü desenli kolsuz ve hafif pile detaylı beyaz elbisesi içinde Reyhan çok şık görünüyordu. Reyhan beyaz elbise modelini sizde sevdiyseniz, markasını galerimizden öğrenerek online satış sitelerinden ya da markanın satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 

Ünlü markaların giyim sponsorluğu yaptığı Bir Deniz Hikayesi dizisi kıyafetleri arasında yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak gömlek ve t-shirt modelleri ile göz kamaştırıyor. Hakan karakteri ile karşımıza çıkan karizmatik oyuncu, Mudo markasından balık desenli mavi gömleği ile dikkat çekti. 1’inci bölümde Bir Deniz Hikayesi Hakan mavi gömleğini ünlü markadan satın alabilirsiniz.

 

Hale de Bir Deniz Hikayesi dizisi kıyafeti olarak nar çiçeği rengi ipli elbise modeli tercih etti. Hale’nin giydiği yazlık elbise modelinin markasına da sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Emir Berke Zincidi t-shirt modelleri ile erkek annelerinin dikkatini çekti. Deniz ayıcıklı kırmızı tişört markası da sizlerle.

 

Bir Deniz Hikayesi 15 Eylül 1.Bölüm Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok