Bana Sevmeyi Anlat KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

Bana sevmeyi anlat kıyafetleri

Oyuncular

Bana sevmeyi anlat oyuncuları

Fragmanlar

Bana sevmeyi anlat fragmanları

Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri, oyuncuları ve senaryosu hakkında bilgiler. Bana Sevmeyi Anlat senaryosu ve oyuncu kadrosu. Bana Sevmeyi Anlat dizi kıyafetleri, kıyafet sponsorları ve Leyla kombinleri marka ve fiyatları ile birlikte sayfamızda açıklanıyor.

Başrollerinde Seda Bakan ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı FOX TV’nin yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat konusu (senaryosu), oyuncu kadrosu ile yeni sezonda uzun soluklu diziler arasında yer alacağa benziyor. Bana Sevmeyi Anlat oyuncuları arasında ekranların tanıdık simaları yer alıyor. Bana Sevmeyi Anlat senaryosunu Deniz Akçay kalem alırken, yönetmen koltuğunda ise Mesude Erarslan oturuyor.

 

Bana Sevmeyi Anlat Senaryosu (Konusu)

 

Çevresi çok kalabalık olmasına rağmen bebeğinden başka kimsesi olmayan Leyla (Seda Bakan) ile sevdiklerinin ihanetine uğrayan Alper (Kadir Doğulu) hiç ummadıkları anda yolları kesişen iki kalbi yaralıdır. Bu ikiliyi buluşturan kader, Haşmet’i (Mustafa Üstündağ) de içine alır. Hayatlarının dönüm noktasında Haşmet ikisinin de kabusu olur.

 

Tür: Dram
Yapım Şirketi: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Senarist: Deniz Akçay
Yönetmen: Mesude Erarslan

 

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncu Kadrosu

 

Kadir Doğulu (Alper)

 

Doğum Tarihi: 19 Nisan 1982
Doğum Yeri: Mersin
Eğitimi: Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Sevdam Alobara, Fatih Harbiye, Pis Yedili, Küçük Sırlar.

 

Alper Kimdir?

 

Restoran işletmecisi olan Alper, 35 yaşındadır. Berna ile evlidir ve çiftin Çiçek adında çok şirin bir kızları vardır. Karısının geçirdiği kaza ile hayatı birden değişir. Hayatının zehrini işte o an içer. Leyla ile bir kaçış sahnesinde tesadüf eseri karşılaşması, hayatının dönüm noktası olur.

 

Seda Bakan (Leyla)

 

Doğum Tarihi: 10 Ekim 1985
Doğum Yeri: Gebze
Eğitimi: Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Bana Sevmeyi Anlat, Kardeş Payı, Behzat Ç., Umut, Geniş Aile, Adanalı.

 

Leyla Kimdir?

 

Ailesi tarafından üvey evlat gibi muamele gören Leyla, babasına inat evlenir. Ancak bu evlilik hayatının en büyük yanlışı olur. Üstelik bu yanlıştan bir de erkek çocuğu dünyaya gelir. Çevresi çok kalabalık olmasına rağmen oğlundan başka kimsesi yoktur.

 

Mustafa Üstündağ (Haşmet)

 

Doğum Tarihi: 11 Şubat 1977
Doğum Yeri: Mersin
Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Merhamet, Kurtlar Vadisi Pusu, Yılan Hikayesi, Bizim Aile, Aşka Sürgün, Emret Komutanım, Hayat Bilgisi, Yedi Numara, Cennet Mahallesi.

 

Haşmet Kimdir?

 

Orta halli bir ailenin oğlu olan Haşmet, okul hayatından sonra iş hayatına atılır. Azimli ve hırslıdır. Bu azmi kısa sürede iş hayatında hızla yükselişine yol açar. Bir de karanlık yüzü vardır, ancak ilk görüşte tutulduğu kadın Leyla’ya bu yüzünü göstermemek için çok çabalasa da, nafile.

 

Dolunay Soysert (Canan)

 

Doğum Tarihi: 25 Mart 1973
Doğum Yeri: Adana
Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl, Kayıp, Başrolde Aşk, Adanalı, Benim Annem Bir Melek, Omuz Omuza, Baskül Ailesi, Çılgın Bediş, Kaygısızlar.

 

Canan Kimdir?

 

Çok başarılı bir iş kadınıdır. Tüm başarısını kendi tırnaklarıyla kazıyarak elde eden Canan, bir derbi grubunun yöneticisidir. Çok serttir, titizdir ve her işi kusursuz olmalıdır. Bu nedenle herkes ondan çekinir.

 

Aslı Orcan (Berna)

 

Doğum Tarihi: 27 Mayıs 1980
Doğum Yeri: Aydın
Eğitimi: Ekol Drama Okulu Sinema Tv Oyunculuğu Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Bana Sevmeyi Anlat, Medcezir, Kurt Seyit ve Şura, Karadayı, Yemin, İki Yabancı, Kaybolan Yıllar, Sensiz Olmuyor.

 

Berna Kimdir?

 

Alper’in karısı olan Berna, kocasının en yakın arkadaşı Onur ile yasak ilişki yaşar. Alper ile hiç anlaşamaz ve sürekli bir sebep bularak tartışma çıkartır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok