Bana Sevmeyi Anlat 8. Bölüm Kıyafetleri

bana sevmeyi anlat 8. bölüm dizi sponsorları

Bana Sevmeyi Anlat 21 ekim 8. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, yeni bölüm kıyafet sponsorları açıklanıyor. Bana Sevmeyi Anlat Alper ve Leyla kıyafetleri nereden, mağaza ve satın al.

Bana Sevmeyi Anlat 8. bölüm kıyafetleri markaları ve fiyatları nelerdir, yeni bölümde giyilen Leyla ve Canan kıyafetleri nereden satın alınır, Alper kıyafetleri sponsorları hakkında detaylar sizlerle paylaşılıyor. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerine Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri sayfamızdan ve galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Leyla triko

 

Leyla’nın yeni bölümde giydiği trikosu nereden satın alınır ve Leyla kıyafetleri markasına sayfamızda yer veriyoruz. Leyla gri uzun kol kazağı marka ve fiyatlarına dizinin yeni bölüm ardından yer veriyoruz.

 

Alper kot gömlek

 

Alper’in giydiği cepli kot gömlek markasını ve fiyatını sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Alper’in giydiği mavi kot gömlek nereden satın alınır galerimize göz atarak öğrenebilirsiniz.

 

Canan siyah tek omuz elbise

 

Canan’ın yeni bölüm 21 Ekim kıyafetleri arasında giydiği tek omuz siyah elbisesi göz kamaştırıyor. Canan siyah tek omuz elbisesi tasarımcısını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Bana Sevmeyi Anlat 8. Bölüm 21 Ekim Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

  1. filiz ozdas dedi ki:

    21 ekim tarihli bana sevmeyi anlat canan karakterinin omuz dekolteli balıkcı yaka syah triko elbisenin markası nedir ogrenebilirmiyim tesekkurler

  2. Anonim dedi ki:

    Leyla’nın siyah paltosu nereden hangi marka ve nereden satın alınır 8 bölümde