Bana Sevmeyi Anlat 4. Bölüm Kıyafetleri

bana sevmeyi anlat 4. bölüm kıyafet sponsorları

Bana Sevmeyi Anlat 4. bölümde giyilen tüm kıyafetlerin ne marka olduğunu, fiyatlarıyla beraber öğrenebilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri nereden sayfamızda açıklanıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm kıyafetleri markalarına, fiyatlarıyla birlikte sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri arasında dikkat çeken Leyla kombinleri, Alper kıyafetleri nereden, mağazaları ve satın almak isteyenler için fiyatları sizlerle buluşuyor. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm kıyafet sponsorları için bizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Bana Sevmeyi Anlat 4. bölüm kıyafet sponsorları

 

Yeni bölüm kıyafetlerinin markaları galerimizden ve Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat Leyla’nın elbiseleri, ayakkabıları markası merak edilirken, he zaman kullandığı sırt çantası markası da sayfamızda açıklanacaktır.

 

Leyla gri t-shirt

 

Leyla’nın yeni bölümde giydiği kısa kollu kırçıllı gri renkli tişörtü bu hafta dikkat çeken kıyafetlerden biri oluyor. Leyla kırçıllı tişört markası hakkında detayları sayfamızda açıklıyoruz.

 

Leyla siyah beyaz renkli elbisesi

bana sevmeyi anlat 4. bölüm leyla elbise

Leyla Siyah Beyaz Elbise Markası

Leyla’nın siyah beyaz renkli elbisesi çok beğenildi. Leyla’nın iş yerinde giydiği siyah beyaz renk detaylı elbise markasına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Leyla burnu açık siyah bot 

 

Leyla siyah beyaz renk detaylı elbisesi altına siyah burnu açık bot giyerek şıklığını tamamladı. Uzun botu ne markadır, fiyatı ne kadardır ve nereden satın alınır detaylar Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri sayfamızda açıklanacaktır.

 

Canan yaka detaylı mor elbise

bana sevmeyi anlat 4. bölüm canan mor gömlek

Dolunay Soysert (Canan) Mor Elbise Markası: “Trendyol Milla”

Canan’ın iş toplantısında giydiği mor renk elbisesi Trendyol Milla markadır. Trendyol yaka detaylı mor elbise fiyatı ise 79,99TL’dir. Canan’ın beğeni kazanan elbiseni online mağazadan satın alabilirsiniz.

 

Alper mavi gömlek lacivert yelek kombini

 

Alper’in mavi gömlek ve lacivert yelekli kombini markaları da galerimizde sizlerle buluşuyor. Alper’in her hafta giydiği kıyafetlerin markası ile birlikte fiyat detaylarıyla galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Bana Sevmeyi Anlat 4. Bölüm 23 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Ali dedi ki:

    Alperin 4 bolum sonundaki ceketi ne markadir