Bana Sevmeyi Anlat 18. Bölüm Kıyafetleri

bana sevmeyi anlat 18. bölüm kıyafetleri nereden?

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, yeni bölüm dizi sponsorları sayfamızda açıklanıyor. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri nereden satın alınır, mağazalarıyla açıklanıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm kıyafetleri, Leyla kaban, Alper triko markası ve fiyatları için galerimize göz atabilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri sponsor markalarını her hafta sizlerle paylaşıyoruz. Bana Sevmeyi Anlat 2 Ocak yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

 

Bana Sevmeyi Anlat 18. bölüm kıyafet sponsorları

Bana Sevmeyi Anlat 2 Ocak 18. bölüm kıyafetleri markalarına, fiyat ve mağaza detaylarına galerimizden veya Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri sayfamızdan erişebilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat Leyla kaban, Burak mont ve Alper triko markalarını sizlerle paylaşıyoruz.

 

Leyla gri çizgi desenli kaban

bana sevmeyi anlat 18. bölüm leylanın kabanı

Leyla Gri Kaban Markası: “Mudo”

Leyla 18’inci bölümde gri çizgi desenli kaban modeli ile dikkat çekiyor. Gri triko kazak ve gri etek kombini ile tamamladığı kabanının markasını ve fiyatını merak ettiriyor. Leyla bu hafta dikkat çeken kabanı ile şıklığından söz ettiriyor. Dizi modasını yakından takip edenlerle sayfamızda tüm merak edilenleri açıklıyoruz.

 

Alper yeşil triko

 

Alper’in giymiş olduğu yeşil triko nereden satın alınır ve markası nedir, hangi mağazalarda bulunduğunu sayfamızda sizler için açıklıyoruz. Alper yeşil trikosunun mağaza detaylarını galerimizde yer alan görsele tıklayarak öğrenebilirsiniz. Alper koyu yeşil triko kazak mağazasını da sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Burak lacivert mont

bana sevmeyi anlat 18. bölüm burakın montu

Burak Lacivert Mont Markası

Burak’ın beyaz boğazlı kazak ve pantolon kombinini tamamladığı lacivert şişme montu dikkat çekiyor. İzleyicinin beğenisini kazanan lacivert montu nerede satılıyor, fiyatı ne kadar sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Burak’ın 18’inci bölümde giydiği beyaz kazak markasını da sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Eylül gri kaban

 

Bana Sevmeyi Anlat Eylül kıyafetlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eylül’ün on sekizinci bölümde giymiş olduğu bej rengi kabanı beğeni kazananlar için marka detaylarıyla sayfamızda açıklanıyor. Eylül’ün gri kabanlı kombini hakkında tüm merak edilenleri sosyal medya adreslerimizden de yayınlıyoruz.

 

Engin siyah kaban

bana sevmeyi anlat 18. bölüm enginin kabanı

Engin Siyah Kaban Markası

Engin’in giydiği siyah kaban da bu hafta dikkat çeken Bana Sevmeyi Anlat dizi kıyafetleri arasında. Bana Sevmeyi Anlat Engin kaban markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır sorularına sayfamızda yanıt veriyoruz. Engin’in giydiği siyah kabanı galerimizde ki görselden inceleyebilirsiniz.

 

Bana Sevmeyi Anlat 18. Bölüm 2 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok