Bana Sevmeyi Anlat 17. Bölüm Kıyafetleri

bana sevmeyi anlat 17. bölüm kıyafetleri nereden

Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm 26 Aralık kıyafet ve dizi sponsorları, Alper gömlek, ceket ve Leyla kazak ile etek markaları açıklanıyor. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza detayları açıklanıyor.

Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm dizi sponsorları, 26 Aralık kıyafetleri marka ve fiyatları, mağaza detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor. Bana Sevmeyi Anlat kıyafetleri ile Alper ve Leyla göz kamaştırıyor. Kadir Doğulu kıyafetleri başta olmak üzere, Seda Bakan ve Dolunay Soysert dizi kıyafetleri de ne marka ve nereden satın alınır merak ettiriyor.

 

Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bana Sevmeyi Anlat 17. bölüm kıyafetleri sponsor markaları nelerdir diye merak edenler için tüm detaylar sayfamızda yayınlanıyor. 26 aralık yeni bölüm kostüm sponsorlarına sayfamızdan ve sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Leyla, Alper, Berna, Canan, Eylül ve Alper kıyafetleri mağazalarıyla bu hafta yayınlanıyor.

 

Leyla antrasit kazak ve mini etek

bana sevmeyi anlat 17. bölüm leylanın mini eteği

Leyla Antrasit Etek Markası

Bana Sevmeyi Anlat Leyla 17. bölümde çok şık bir kombin ile karşımıza çıkıyor. Leyla antrasit renkli kazak ve etek kombini ile göz kamaştırıyor, markalarını merak ettiriyor.

 

Alper kareli gömlek

 

Geçtiğimiz hafta bölüm sonunda Alper’in giydiği ekoseli gömlek dikkat çekmişti. Bu hafta Alper kareli gömlek ne marka ve nereden satın alınır merak edenler için açıklıyoruz.

 

Berna kırmızı kazak

bana sevmeyi anlat 17. bölüm bernanın kazağı

Berna Kırmızı Kazak Markası

Bana Sevmeyi Anlat Berna kıyafetleri de izleyicinin dikkatini çekiyor. Berna kırmızı kruvaze yaka kesimli kazağı ile bu hafta beğeni kazanıyor. Berna V yaka kırmızı kazak nereden, ne marka ve fiyatı ne kadar detaylar sizlerle paylaşılıyor.

 

Canan yakası işlemeli elbise

 

Bana Sevmeyi Anlat Canan elbiseleri ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Leyla’nın kızı olduğunu öğrenen Canan, çıkmaza girse de, giydiği elbise modelleri ile şıklığından ödün vermiyor. Canan yakası işlemeli kısa kollu elbisesi ile bu hafta ekranda boy gösteriyor.

 

Alper gri triko, kareli atkı ve ceket kombini

 

Alper’in 26 Aralık yeni bölümde dikkat çeken gri trikosu, lacivert kareli atkısı ve ceketi kombini marka ve fiyat bilgilerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Eylül tüylü kaban

bana sevmeyi anlat 17. bölüm eylülün kabanı

Eylül Tüylü Kaban Markası

Bana Sevmeyi Anlat Eylül kıyafetleri arasında bu hafta tüylü beyaz ve mavi renk detaylı kabanı dikkatlerden kaçmıyor. Eylül tüylü kaban ne marka, fiyatı ve mağazası hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

Leyla simli gri bere ve yakası kürk bej kaban

 

Leyla’nın bu hafta bej kaban ve simli gri bere markaları da izleyici tarafından merak ediliyor. Leyla simli beresi ne marka ve yakası kürklü kaban nereden satın alınır merak edilenler sayfamızda yayınlandı.

 

Bana Sevmeyi Anlat 17. Bölüm 26 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Selva dedi ki:

    Trt 1 de adını sen koy dizisinide araştırır mısınız lütfen