Bana Sevmeyi Anlat 15. Bölüm Kıyafetleri

bana sevmeyi anlat 15. bölüm kıyafetleri markası sponsorları

Bana Sevmeyi Anlat 12 Aralık 15. bölüm kıyafet sponsorları açıklanıyor. Bana Sevmeyi Anlat Leyla kıyafetleri markası ve fiyatı için sayfamızdan ayrılmayın.

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm kıyafet sponsorlarına merak edenler için 12 Aralık yeni bölüm ardından sayfamızda yer veriyoruz. Bana Sevmeyi Anlat Leyla ve Alper kıyafetleri her hafta izleyici tarafından dikkat çekiyor. Leyla kombinleri ve Alper kıyafetleri marka ve fiyatlarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm kıyafetleri markası galerimizde paylaşılıyor, sosyal medya adreslerimizde de açıklanıyor. Bana Sevmeyi Anlat 15. bölüm Leyla kıyafetleri nereden satın alınır sorusunun yanıtına da mağaza detayı ile birlikte yer veriyoruz. Alper yine şık kombinleri ile izleyicinin dikkatini çekiyor.

 

Leyla kot gömlek

bana sevmeyi anlat 15. bölüm leylanın kot gömleği

Leyla Kot Gömlek Markası: “Mavi”

Bana Sevmeyi Anlat 15’inci bölümde Leyla kot gömleği ile dikkatleri üstüne çekiyor. Leyla’nın giydiği mavi kot gömlek markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır sizler için sayfamızda yayınlıyoruz. Leyla’nın mavi gömlek kombini markasını galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Canan sallantılı küpesi

 

Canan’ın sallantılı küpeleri görenlerin çok beğenisini kazandı. Bana Sevmeyi Anlat Dolunay Soysert kıyafetleri kadar, takı sponsorları da merak ediliyor. Canan’ın takıları markalarını da sizlerle her hafta buluşturuyoruz. Canan bu hafta kullandığı sallantılı şeffaf renk küpelerin nereden satın alınacağını yayınlıyoruz.

 

Alper deri ceket

bana sevmeyi anlat 15. bölüm alperin deri ceketi

Alper Siyah Deri Ceketi Markası: “Zara”

Bana Sevmeyi Anlat 12 Aralık kıyafetleri arasında Alper’in siyah deri ceketi de dikkatleri çekiyor. Alper siyah deri ceket nereden, marka ve mağaza detaylarına sayfamızda yer veriyoruz. Alper deri ceketi satın almak isteyenler, online mağazadan ürünü sipariş edebilirler.

 

Leyla püsküllü ve zımbalı çanta

 

Leyla’nın kıyafetleri kadar ilgi çeken aksesuar modellerinin de markalarını sayfamızda yayınlıyoruz. Leyla püsküllü ve zımba detaylı siyah çantasının markasını açıklıyoruz. Leyla kombinin tamamladığı çantayı hangi mağazada bulabilirsiniz, detaylar sizlerle paylaşılıyor.

 

Canan gri hırka

 

Bana Sevmeyi Anlat Canan kıyafetleri arasında yeni bölümde gri hırkası görenlerin beğenisini topluyor. Canan’ın giydiği gri hırka marka ve fiyat detaylarına sayfamızdan erişabilirsiniz. Canan gri hırka kombini hakkında bilgiler sizlerle paylaşılıyor.

 

Bana Sevmeyi Anlat 15. Bölüm 12 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Asssslı dedi ki:

    Merhaba.14.bölümde ezginin giydiği siyah ceket ve beyaz tişörtün markasını öğrenebilir miyim?

  2. Burak dedi ki:

    Merhaba 15. Bölüm son sahnede alperin giydiği montun markasını öğrenebilir miyim acaba şimdiden teşekkürler