Ateşböceği Final Kıyafetleri

ateşböceği dizisinin son bölüm kıyafetleri

Ateşböceği son bölüm kıyafetleri markaları, Ateşböceği final dizi sponsorları ve Aslı kazak ne marka açıklanıyor. Ateşböceği dizisinin final bölümünde giyilen Barış kıyafetleri de sizlerle paylaşılıyor.

Star TV’nin beğeni ile izlenen dizisi Ateşböceği kıyafetleri markalarına son kez sayfamızda yer veriyoruz. Ateşböceği final bölümü kıyafetleri ne markadır,
Aslı son bölüm kıyafet sponsorları ve Barış ceketleri nereden satın alınır sizlerle paylaşılıyor.

 

Ateşböceği son bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateşböceği dizisinde artık sona gelindi. Ateşböceği 25 Ekim kıyafetleri markalarına buradan erişebilirsiniz. Ateşböceği final kıyafetleri dizi sponsorları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz.

ateşböceği final aslının giydiği bluz

Aslı Beyaz ve Yeşil Renkli Bluz Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Ateşböceği dizisinin kıyafetleri sadece dizikiyafet.com ekibi tarafından sizlerle paylaşılıyor. Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetlerin marka sponsorlarını öğrenmek için, galerimizde yer alan görsellere tıklamanız yeterli. Ateşböceği final kıyafetleri ne marka ve nereden satın alınır gelin sorularınıza yanıt bulalım.

 

Ateşböceği 17. bölümde final yapma kararı aldı. Star TV ekranlarında yaz aylarında başlayan serüven kısa sürdü. Ateşböceği dizisinin final bölümü kıyafetleri de buradan sizlerle son defa paylaşılıyor.

 

Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) kıyafetleri ile dikkat çekmişti. Her bölüm birbirinden şık kıyafetlerle izleyici karşısına çıkan Aslı’nın final kıyafetleri kombinleri de dikkat çekti.

ateşböceği final barışın giydiği sweat

Barış Sweatshirt Markası

Ateşböceği final bölümünde Aslı gri kazak modeli ile dikkatleri üstünde topluyor. Aslı asimetrik kesimli gri boğazlı kazak ne markadır ve fiyatı ne kadardır, öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Ateşböceği Barış kıyafetleri de her hafta dikkatleri çekmişti. Barış’ın giymiş olduğu ceket modelleri son bölümde dikkatleri çekiyor. Barış süet trençkot modeli de bunlardan biridir. Barış’ın final bölümünde giydiği ceketleri inceleyelim.

 

Barış dizinin son bölümünde kahverengi süet trençkot markasını merak ettirirken, giydiği deri mont ile de dikkat çekiyor. Barış siyah deri ceket markası hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Aslı’nın iki renkli bluz modeli de dikkat çekiyor. Aslı üstü beyaz altı yeşil bluz markası nedir, nereden satın alınır mağaza detayları yayınlanıyor olacak. Aslı kahverengi süet ceket markasına ise geçtiğimiz hafta ki bölümde yer vermiştik.

 

Barış giydiği sweatshirt modeli ile de günlük kombin şıklığını yakalıyor. Barış’ın önü yazılı antrasit ve siyah renk hakimi sweatshirt markasını da açıklıyor olacak.

 

Ateşböceği Final 25 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Barışın kürklü siyah ceketinin markası?