Ateşböceği 7. Bölüm Kıyafetleri

ateşböceği 6. bölümde giyilen kıyafetlerin sponsorları

Ateşböceği dizisi kıyafetleri markası, Aslı kıyafetleri nereden ve Ateş Böceği dizi sponsorları sizlerle buradan paylaşılıyor.

Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyat detaylarına 7. bölümde de yer veriyoruz. Ateşböceği 7. bölüm kıyafetleri markası, satın alma mağazası ve fiyat bilgileri sizlerle paylaşılıyor. Ateşböceği dizi sponsorları nelerdir, öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Ateşböceği 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateşböceği 7. bölüm kıyafetleri göz kamaştırıyor. Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) yine birbirinden şık kıyafet kombinleri ile göze çarpıyor. Ateşböceği Aslı’nın giydiği elbise, etek, bluz, gömlek kombinleri nereden, hangi markadan detayları buradan paylaşıyoruz.

ateşböceği 6. bölüm aslının giydiği bluz

Aslı Beyaz Düşük Omuz Desenli Bluz Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Her hafta ilgi ile izlenen Ateşböceği dizisinin kıyafetleri hangi markalara ait, dizi sponsorlarını merak eden izleyiciler için paylaşmaya devam ediyoruz. Ateşböceği 10 Ağustos 7’inci bölümde Aslı’nın giydiği kıyafetlerin nereden olduğunu da sizler için açıklıyoruz.

 

Ateşböceği dizisi kıyafetleri arasında Aslı bu hafta etek ve bluz kombini ile göze çok şık görünüyor. Aslı kırmızı etek markası, beyaz düşük omuz bluz markası hakkında mutlaka sizleri bilgilendireceğiz.

 

Aslı kırmızı midi etek nereden satın alınır öğrenebileceğiniz gibi, aynı zamanda desenli beyaz düşük omuz fırfırlı bluzun marka ve mağaza bilgilerine de yer veriyor olacağız. Aslı ayakkabı markası nedir, fiyatını öğrenmek için de bizi takipte kalın.

 

Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) giysileri kadar, dizinin başrol erkek oyuncusu Barış’ın giydiği kıyafetler de göze çarpıyor. Barış gömlek ve t-shirt modelleri ile erkek giyim modasına yön veren bir isim olmayı başarıyor.

ateşböceği 6. bölüm aslının kullandığı saç aksesuarı

Aslı Desenli Yeşil Bant Markası

Ateşböceği Barış kıyafetleri arasında yedinci bölümde lacivert polo triko ve bej rengi gömlek markaları merak edilenlerin başında yer alıyor. Barış gömlek ve triko nereden satın alınır, bilgiler buradan açıklanıyor.

 

Aslı’nın giydiği gömlek ve bluz kombinleri de diziyi yakından takip eden fanlarının beğenisini kazanmakta. Aslı pembe ve beyaz çizgi desenli gömlek ve beyaz bluz kombini de bunlardan bir tanesi. Aslı jean pantolon ile gömlek ve bluzunu giyiyor.

 

Aslı’nın beyaz düşük omzu bluz ve kırmızı etek kombini ile kullandığı saç aksesuarı da çok sevildi. Göze oldukça şirin görünen Aslı yeşil desenli çiçekli saç bandı ile dikkat çekti. Aslı yeşil saç bandı ne marka ve fiyatı ne kadar açıklıyor olacağız.

 

Ateşböceği 7. Bölüm 10 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. özge dedi ki:

    merhaba mavi melegin 7. bölümünde kacirildigi sahnesinde giydigi kostümün markasini ögrenebilirmiyim

  2. Mina dedi ki:

    Merhaba ateş böceği dizisinde belma canciğerin 7.bölümde yeşil pantolonunun üstüne giymiş olduğu çiçekli renkli gömleğin markasını öğrenebilirmiyim