Ateşböceği 6. Bölüm Kıyafetleri

ateşböceği 6. bölüm dizi sponsorları markası

Ateşböceği dizisi 6. bölüm 3 Ağustos Aslı kıyafetleri ve Barış t-shirt ile gözlük markaları açıklanıyor. Ateş Böceği dizi sponsorları sizlerle bu hafta da buluşuyor.

Perşembe akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Ateşböceği kıyafetleri markaları 6. bölümde de sizlerle buluşuyor. Geçtiğimiz hafta yayınlayamadığımız Ateşböceği 5. bölüm kıyafetleri markalarına da bu hafta yer veriyor olacağız. Ateşböceği dizi sponsorları, Aslı kıyafetleri nereden ve Ateşböceği Barış kıyafetleri markaları hakkında detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

 

Ateşböceği 6. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateşböceği dizisinin yeni bölümünde Aslı yine çok şık, dikkat çekici ve göz kamaştıran kıyafet kombinleri ile gözümüze çarpıyor. Aslı’nın giymiş olduğu elbise modelleri markaları özellikle son haftalarda markası merak konusu. Ateşböceği kıyafet sponsorları 6. bölümde de sizlerle buluşturuluyor.

ateşböceği 6. bölüm aslının giydiği beyaz elbise

Aslı Askılı Beyaz Elbise Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Nilay Deniz’in Ateşböceği dizisinde giydiği bluz, etek, pantolon, elbise ve kullandığı çanta markaları çok merak ediliyor. Ateşböceği altıncı bölüm kıyafetleri de bu haftaya damga vuran kombinlerle karşımıza çıkıyor ve dizi sponsorları buradan yayınlanıyor.

 

Ateşböceği Aslı’nın giydiği beyaz elbise markası şüphesiz en çok merak edilenlerin başında yer aldı. Aslı beyaz askılı elbise nereden satın alınır, markası nedir ve fiyatı hakkında detayları sizlerle buluşturuyoruz.

 

Sevgili Barış’ın giymiş oldukları kadar kullandığı gözlük ve ayakkabı markaları da merak ediliyor. Barış güneş gözlüğü 6’ıncı bölüm kıyafetleri arasında en çok dikkat çeken aksesuar parçası oldu. Ateşböceği 6. bölüm Barış gözlük markası yayınlanacaktır.

ateşböceği 6. bölüm aslının giydiği gömlek elbise

Aslı Mavi Gömlek Elbise Markası

Aslı mavi çiçek desenli elbise markasını da merak edenlerle buluşturuyoruz. Aslı’nın beğeni kazanan çiçekli mavi mini elbise nereden, mağaza ve fiyat detayları hakkında bilgi edinmek için takipte kalmaya devam edin.

 

Ateşböceği 6’ıncı bölümde Aslı’nın giydiği siyah düşük omuz bluz markası nedir, fiyatı ne kadar ve mağazası bilgileri de yeni bölümün hemen ardından açıklanacaktır. Aslı siyah düşük omuz bluz, pudra rengi çanta ve spor ayakkabı kombini markalarını öğrenmek için bizi tekrar ziyaret edin.

 

Ateşböceği Arzu kıyafetleri markaları da merak ediliyor ve Arzu’nun giyimleri hangi mağazadan, nereden satın alınır soruları yanıtsız bırakılmıyor. Arzu’nun altıncı bölümde giydiği uzun puantiyeli etek ve göbeği bağlamalı beyaz gömlek markasını da açıklıyor olacağız.

 

Ateşböceği yeni bölüm kıyafetleri arasında Barış’ın polo yaka t-shirt kombini de gözlerden şıklığıyla kaçmadı. Barış lacivert polo t-shirt ne marka açıklanacaktır.

Ateşböceği 6. Bölüm 3 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 Yorum

 1. Sinem dedi ki:

  Aslı nin mavi gömlek elbise fiyatını ve markasını acıklarmısınız 7. Bölümde giydiği lutfen

 2. Dilek corapci dedi ki:

  Açıklama yapacaginizi söylüyorsunuz ama hep yalan

 3. Fatma dedi ki:

  Yeminlimisinizbu beyaz elbisenin markasini vermeye 😡

 4. Hülya dedi ki:

  Beyaz ip aski elbisesi ile taktiği saatin markası nedir acaba ?