Ateşböceği 4. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 4. bölüm dizi sponsorları markası

Ateşböceği kıyafetleri markaları ve fiyatları, Ateşböceği 4. bölüm dizi sponsorları ve Aslı kırmızı elbise markası açıklanıyor. Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetler nereden her hafta yayınlanıyor.

Star TV’nin sevilen yaz dizilerinden biri olan Ateşböceği 4. bölüm kıyafetleri markaları nelerdir, Ateşböceği Aslı kırmızı abiye elbise ne marka ve yeni bölüm Ateşböceği dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Ateşböceği kıyafetleri her hafta sayfamızda sizler için yayınlandığı gibi, 20 Temmuz yeni bölüm kıyafet sponsorları da yayınlanacaktır.

 

Ateşböceği 4. bölüm kıyafet sponsorları

ateşböceği 4. bölüm aslının kırmızı elbisesi

Aslı Kırmızı Abiye Elbise Markası

Ekranlara damga vuran, perşembe akşamlarının reyting rekortmeni Ateşböceği dizisinde giyilen Aslı ve Barış kıyafetleri çok beğeniliyor. Ateşböceği dördüncü bölüm kıyafetleri markalarına sayfamızda yer veriyor, hangi mağazadan satın alabilirsiniz açıklıyoruz.

 

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Ateşböceği 20 Temmuz dizi kıyafetleri ne marka, nereden satın alınır ve fiyatları hakkında merak edilen detaylı bilgilere, buradan ulaşabilirsiniz. Ateşböceği dizi sponsorları sizler için buradan açıklanıyor. Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) kıyafetleri başta olmak üzere, beğeni kazanan dizi kıyafetleri galerimizde açıklamalarıyla yerini almakta.

ateşböceği 4. bölüm barışın gömleği

Barış Yeşil Gömlek Markası

Bu hafta Ateşböceği Aslı çok şık bir kırmızı elbise ile davette boy gösteriyor, bizlerinde gözlerini kamaştırıyor. Ateşböceği Aslı kırmızı derin göğüs dekolteli abiyesi ile Barış’ın da başını döndürüyor. Kuyruklu, yırtmaçlı ve derin göğüs dekolteli kırmızı abiye nereden açıklanacaktır.

 

Aslı’nın davete gelirken giydiği kırmızı elbise bu akşam ki bölüme damga vuracak dizi kıyafetlerinin başında geliyor. Aslı kırmızı abiye markası ve mağazası hakkında bilgi edinmek için bizden ayrılmayın.

 

Ateşböceği 4’üncü bölümde Barış’ın takım elbisesi de çok sevildi. Barış takım markası nedir, fiyatı ne kadar sorgulanıyor. Sizler için yeni bölümün hemen ardından paylaşıyor olacağız.

 

Aslı’nın kırmızı abiye elbisesi ile kombin ettiği sallantılı küpe markalarını da merak edenler var. Aslı sallantılı küpe nereden satın alınır ve fiyat konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Aslı’nın kırmızı abiyesini hareketlendiren bu küpeler gözlerimizi kamaştırdı.

 

Barış’ın yeni bölüm kıyafetleri arasında dikkat çeken yeşil gömleğinin markasına da buradan açıklayarak yer vereceğiz. Barış yeşil gömlek ne marka ve fiyatı ne kadar hakkında detayları bizden öğrenebilirsiniz.

 

Ateşböceği 4. Bölüm 20 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. Murat dedi ki:

    Barışın giydiği gri siyah fitilli ceketin markasınıada atrmısnz

  2. burcu dedi ki:

    nezaman yayınlanır merakla bekliyoruz

  3. Nurgül dedi ki:

    Ateş böceği dizisinde Aslının giydiği kırmızı elbiseyi nereden alabilirim ve fiyatı ne kadar bilgi verirseniz sevinirim