Ateşböceği 3. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 3. bölüm dizi kıyafetleri markası

Ateşböceği kıyafetleri markaları, Ateşböceği dizi sponsorları ve Ateşböceği 3. bölüm Aslı kıyafetleri nereden satın alınır açıklanıyor. Ateşböceği Aslı elbise markası, fiyat ve mağazası sizlerle buluşuyor.

Perşembe akşamlarını iple çektiğimiz, sevilen dizi Ateşböceği kıyafetleri her hafta olduğu gibi, Ateşböceği 3. bölüm kıyafet sponsorları da buradan yayınlanıyor. Ateşböceği dizi sponsorları merak eden izleyicilerle buluşuyor. Ateşböceği Aslı elbise ve Barış t-shirt kombinleri özellikle göz kamaştırıyor. Ateşböceği Handan elbiseleri de çok seviliyor ve markaları merak ediliyor.

 

Ateşböceği 3. bölüm kıyafet sponsorları

ateşböceği 3. bölüm aslının beyaz elbisesi

Aslı Beyaz Elbise Markası

Her hafta stilleri ile göz kamaştıran Aslı, Barış, Handan ve İlayda bu hafta da çok şık görünüyor. Ateşböceği 3. bölüm kıyafet sponsorları merak edilirken, sizlerle buradan buluşturuyoruz. Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetler nereden, marka, fiyat ve mağaza detayları yayınlanıyor.

 

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Her hafta yeni bölümün ardından Ateşböceği kıyafetleri marka sponsorları siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlanıyor. Ateşböceği dizisinde Aslı bu hafta çok şık elbise modelleri ile karşımıza çıkıyor, sponsor markasını merak ettiriyor.

ateşböceği 3. bölüm aslının lacivert elbisesi

Marka: Koton Omuz Detaylı Elbise
Fiyat: 57,99TL
Mağazaya Git

Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) kıyafetleri ile beyaz elbisesi nefes kesiyor. Her hafta gömlek ve salaş bluz modelleri ile görmeye alışık olduğumuz Aslı, yine çok şık bir elbise ile bizi şaşırtıyor.

 

Aslı’nın giydiği beyaz kolsuz elbise, kendinden desenli modeli ile çok beğenildi. Aslı beyaz elbise markası nedir, fiyat ve mağaza detaylarına sayfamızda yer vereceğiz.

 

Barış gömlek modelleri ile karşımıza çıkarken, bu hafta o da yeşil polo yaka t-shirt ile göz kamaştırıyor. Barış yeşil t-shirt markası ve mağazası hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Ateşböceği dizisinin üçüncü bölüm kıyafetleri arasında İlayda kombinleri de göze çarpıyor. İlayda iş kadını şıklığını her hafta yansıtıyor. İlayda pudra ceket modeli de bunlardan bir tanesidir.

 

Geçtiğimiz hafta Handan kırmızı elbisesi ile dikkat çekmişti. Elbise modelleri seçimlerinde şıklığa önem veren Handan, kırmızı kolsuz elbise markasını merak ettirmişti. Sizler için bu elbisenin markasını yayınladık.

 

Aslı’nın omuz detaylı puantiyeli lacivert elbisesi de çok beğenilmişti. Merak edenler için Aslı lacivert puantiyeli elbise markası, fiyatı ve mağazası galerimizde yayınlanmıştır.

 

Ateşböceği 3. Bölüm 13 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok