Ateşböceği 2. Bölüm Kıyafetleri

ateşböceği kıyafet sponsorları 6 temmuz

Ateşböceği kıyafetleri markaları, Ateşböceği dizi sponsorları ve Ateşböceği Aslı gömlek, Barış kıyafetleri nereden satın alınır yayınlanıyor. Ateşböceği dizisi kıyafet sponsorları sizlerle.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Ateşböceği dizisinin 2. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek. Ateşböceği kıyafetleri ilk bölümde çok beğeni kazandı ve markalarını sizlerle buluşturmuştuk. Bu hafta da 6 Temmuz Ateşböceği 2. bölüm kıyafetleri sponsorlarına yer veriyor olacağız.

 

Ateşböceği 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateşböceği aslı kıyafetleri, İlayda ve Barış kombinleri göz kamaştırıyor. Ateşböceği dizi sponsorları her perşembe yeni bölümün ardından sizlerle buluşturulacak. Ateşböceği ikinci bölüm kıyafet sponsorlarına buradan erişebilirsiniz.

ateşböceği 2. bölüm ilaydanın elbisesi

İlayda Sarı Yeşil Renkli Elbise Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Star TV’nin sevilen yaz dizileri arasında yer alan Ateşböceği dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, markası ile birlikte fiyat ve mağaza detaylarına da yer veriyor olacağız.

 

Barış’ın ilk bölümde giydiği pembe çizgili ekru triko markasını da açıklıyor olacağız. Barış pembe çizgili ekru triko kazak marka, fiyat ve mağaza detayları sizlerle olacak.

 

Ateşböceği 2’inci bölümde Aslı gömlek modelleri ile dikkat çekiyor. Aslı gömlekleri nereden, markası nedir ve fiyatları ne kadar gibi soruların yanıtlarına buradan erişebileceksiniz. Ateşböceği Aslı’nın giydiği gömlekler hakkında bilgilenmek için bizden ayrılmayın.

ateşböceği 2. bölüm aslının kırmızı gömleği

Aslı Kırmızı Benekli Gömlek Markası

Aslı yeni bölümde kırmızı, mavi, pembe ve beyaz gömlek kombinleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Aslı’nın benekli kırmızı gömleği nereden açıklanacaktır. Ayrıca Aslı pembe çizgili ve kırmızı çizgili beyaz gömlek markalarına da yer vereceğiz. Aslı’nın giydiği gömlekler arasında bu hafta ki yeni bölümde mavi çizgili gömleği de dikkatleri çekiyor.

 

İlayda elbiseleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Ateşböceği İlayda kıyafetleri arasında yeni bölümde yeşil ve sarı renklere hakim elbisesi göz kamaştırdı. Güzelliği ile büyüleyen İlayda sarı yeşil elbise markası açıklanıyor. Ayrıca İlayda mavi ceket ve beyaz kruvaze kesim beyaz bluz ne marka soruları da yanıtsız kalmıyor.

 

Handan’ın giydiği kırmızı elbise ve kolsuz yeşil gömlek markaları da yeni bölümün hemen ardından sizlerle paylaşılacaktır. Handan yeşil kolsuz gömlek nereden, Cahide koyu yeşil bluz markası ve mağazası açıklanıyor.

 

Ateşböceği 2. Bölüm 6 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok