Ateşböceği 16. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği yeni bölüm dizi sponsorları

Ateşböceği kıyafetleri marka ve fiyatları yayınlanıyor, Ateşböceği Aslı kıyafet dizi sponsorları açıklanıyor. Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır mağaza detayları da sizlerle.

Ateşböceği kıyafetleri markalarına 16. bölümde de sayfamızda yer veriyoruz. Ateşböceği Aslı deri ceket, siyah bluz, jean kombini bu haftanın dikkat çekenleri arasında yerini alıyor. Ateşböceği 22 ekim 16. bölüm kıyafet ve dizi sponsorları yeni bölüm ardından paylaşılacaktır.

 

Ateşböceği 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateşböceği yeni bölümünde Aslı ve İlayda kıyafetleri göz alıyor, dizi kıyafetlerinin markaları da izleyici tarafından merak ediliyor. Ateşböceği 16’ıncı bölüm kıyafet sponsorlarına galerimizden erişebilirsiniz.

ateşböceği 16. bölüm aslının giydiği deri mont

Aslı Deri Ceket Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Her hafta sizler için Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetlerin marka bilgilerine yer vermeye devam ediyoruz. Ateşböceği Aslı’nın giyimleri özellikle dikkat çekiyor ve marka sponsorları öğrenilmek isteniyor.

 

Ateşböceği dizisinin 22 Ekim 16’ıncı bölüm kıyafetlerine hem göz atalım hem de marka, fiyat ve mağaza konusunda detaylı bilgi edinelim. Ateşböceği yeni bölüm dizi sponsorları sizler için açıklanıyor.

 

Ateşböceği Aslı’nın bu hafta ki yeni bölümde giymiş olduğu kendinden baskılı siyah deri ceketi oldukça dikkat çekiyor. Aslı deri mont markası da haliyle yeni sezon trendleri arasına giriyor. Aslı deri ceket ne markadır öğrenmek için takipte kalın.

 

Barış’ın giydiği deri ceket de erkek giyim kesim tarafından merak edilenler arasında. Barış siyah deri mont markası hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

ateşböceği 16. bölüm ilaydanın giydiği bluzu

İlayda Pembe Bluz Markası

Ateşböceği yeni bölümde İlayda kıyafetleri de göz alıyor. İlayda’nın giydiği kıyafetler o kadar bir biçimde kombin ediliyor ki, göz kamaştırıyor. İlayda fuşya bluz modeli de bunlardan bir tanesi. Siyah pantolon ve kalın kemer ile çok hoş bir kombine imza atılmış.

 

Ayrıca bu hafta ki bölümde Aslı kahverengi süet ceket markası da merak edilenler arasında. Aslı beyaz bluz, jean pantolon ve süet ceket dizi sponsorları yayınlanacaktır.

 

İlayda siyah elbisesi ne markadır, fiyatı ve mağazası konusunda da detaylı bilgileri paylaşıyor olacağız. İlayda siyah elbise yanı sıra giyidği mavi gömlek ve bej rengi etek kombini de dikkat çekiyor. İlayda mavi gömlek markası ve bej kaleme tek nereden satın alınır sorularını da yanıtsız bırakmayacağız.

 

Aslı’nın siyah asimetrik kesim bluzu da oldukça şık ve göz alıcı duruyor. Kendisine de oldukça yakışan bir kombin olmuş. Aslı siyah bluz, kemer ve deri ceket kombini bu haftanın en beğeni kazananlarından biridir.

 

Ateşböceği 16. Bölüm 22 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok