Ateşböceği 14. Bölüm Kıyafetleri

ateşböceği 14. bölümde giyilen kıyafetler nereden

Ateşböceği kıyafetleri markaları nelerdir, Ateşböceği Aslı elbise markası ve Ateşböceği dizi sponsorları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Ateşböceği Nilay Deniz kombinleri için bizi takipten ayrılmayın.

Star TV ekranlarında 8 Ekim akşamı izleyicisi ile 14. bölümünde buluşmaya hazırlanan Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını merak edenler için, yeni bölüm sonunda Ateşböceği kıyafetleri markaları, Aslı elbise nereden satın alınır ve mağazası yayınlanıyor. Ateşböceği yeni bölüm kıyafet sponsorları, Ateşböceği dizi sponsorları her hafta izleyiciyi ile buluştuğu gibi, Ateşböceği 14. bölüm kıyafetleri de buradan açıklanmaktadır.

 

Ateşböceği 14. bölüm kıyafet sponsorları

 

Severek izlediğimiz Ateşböceği dizisi yeni bölümünde Nilay Deniz (Aslı) kıyafetleri kombinleri yine göze çarpıyor. Ateşböceği Aslı kıyafetleri izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ederken, bizde marka bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Ateşböceği 14. bölüm kıyafet sponsorlarını da, galerimizde ki görsellere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

ateşböceği 14. bölüm aslının giydiği desenli elbisesi

Marka: H&M V Yakalı Kirazlı Elbise
Fiyat: 179,00TL
Mağazaya Git

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Her haftaya damga vuran kombinleri ile Aslı yine çok şık seçimler yaptı. Ateşböceği 14’üncü bölümde Aslı kıyafetleri dizi sponsorları, siz değerli ziyaretçilerimizle buluşmakta. Aslı’nın giyimleri, takı, ayakkabı, çanta ve saç aksesuarları nereden satın alınır, mağaza detaylarına kadar yayınlanıyor.

 

Ateşböceği on dördüncü bölümde Aslı göz kamaştıran bir elbise seçimi ile karşımıza çıkıyor. Aslı’nın nişan töreninde gidiği beyaz elbisesi adeta büyülüyor. Siyah biye detaylı beyaz elbise ile Aslı nefes kesiyor. Aslı beyaz elbise markası mutlaka yayınlanacaktır.

Ateşböceği 14. bölüm Aslının giydiği püsküllü ceketi

Aslı Püsküllü Siyah Ceket Markası

Aslı’nın dikkat çeken bir diğer kombini ise, siyah bluz, siyah ceket ve jean pantolonu oluyor. Aslı siyah bluz markası nedir mutlaka birçoğunuz merak ediyor. Aslı  hafif v yakalı askılı siyah bluzu nereden, açıklanacaktır.

 

Aslı siyah püsküllü ceket markası da bu akşam dizi sponsoru merak edilen parçalardan biri oluyor. Aslı siyah uzun ve püskül detaylı ceket mağazası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

 

Aslı’nın geçtiğimiz hafta da giydiği kiraz desenli elbise markasını da açıkladık. Aslı v yaka kirazlı siyah elbise mağazası, fiyatı ve markası galerimizde yerini aldı.

 

Ateşböceği 14. bölüm 8 Ekim kıyafetleri arasında dikkat çeken bol paçalı jean pantolonu ile Aslı çok şık görünüyor. Aslı bol paçalı kot pantolon marka, fiyatı ve mağazasıyla sayfamızda yerini alacaktır.

 

Ateşböceği 14. Bölüm 8 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. gan dedi ki:

    çok yakısıyorlar