Ateşböceği 13. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 1 ekim dizi sponsorları

Ateşböceği kıyafetleri markaları ve dizi sponsorları ile Aslı çiçekli siyah elbise markası açıklanıyor. Aslı kısa bot nereden satın alınır, mağaza ve fiyat konusunda bilgilendiriyoruz.

Ateşböceği dizisinin 13. bölüm kıyafetleri yayınlandı, Ateşböceği kıyafetleri markaları da yeni bölümünün hemen ardından açıklanacaktır. Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetler ne marka ve fiyatı ne kadar gibi soruların yanıtları burada. Ateşböceği Aslı kıyafetleri çok beğeniliyor, satın almak isteyenler için mağaza detayları yayınlanıyor.

 

Ateşböceği 13. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilerek izlenen yaz dizisi Ateşböceği, yeni sezonda da yüksek izlenme reytingleri ile kendine yer buldu. Ateşböceği dizisinden kıyafetlerin sponsor markaları da, izleyici tarafından merak edilmekte. Ateşböceği 13. bölüm kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek için doğru adrestesiniz.

ateşböceği 13. bölümde aslının giydiği siyah çiçekli elbise

Aslı Çiçek Desenli Siyah Elbise Markası

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Ateşböceği Nilay Deniz kıyafetleri özellikle şık kombinleri ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Son dönemlerde sıkça elbise modelleri ile karşımıza çıkan Aslı, hangi markadan giyindiğini de sorgulatmadan geçmiyor. Ateşböceği dizi sponsorları detaylarını, galerimizde yer alan görsellere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Ateşböceği 13’üncü bölümde Aslı yine çok şık elbise modelleri ile karşımızda. Aslı’nın giydiği çiçekli siyah mini elbise de bunlardan bir tanesi. Aslı siyah çiçek desenli elbise markası eminim birçok kişi tarafından sorgulatılacak.

 

Ateşböceği Aslı’nın on üçüncü bölümde giymiş olduğu çiçek desenli siyah mini elbise ne marka ve nereden satın alınır yayınlıyor olacağız. Aslı elbise şıklığını çok tarz bir bot ile tamamlıyor.

ateşböceği 13. bölümde aslının giydiği kısa bot

Aslı Vizon Rengi Bot Markası

Aslı vizon renk kısa bot markası da merak edilecek dizi kıyafetleri arasında. Ateşböceği 13. bölüm Aslı bot nereden satın alınır, mağaza detaylarına mutlaka yer veriyor olacağız. Ateşböceği yeni bölüm kıyafetleri kadar Aslı botu da dikkatlerden kaçmıyor.

 

Aslı’nın siyah gömlek elbisesi de geçtiğimiz hafta çok merak edilmişti. Aslı gömlek elbisesini çok şık bir saç aksesuarı ile hareketlendiriyor. Aslı’nın kullandığı taşlı gümüş renk saç aksesuarı marka bilgisine de yer vermeye çalışacağı.z

 

Ateşböceği dizisinin yeni bölüm kıyafetleri arasında Barış’ın giydiği gömlek modelleri de dikkatleri çekiyor, markasını merak ettiriyor. Barış gri gömlek markası nedir, öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ateşböceği 1 Ekim kıyafetlerine göz attığımız zaman Barış’ın giydiği açık mavi gömlek de göze çarpıyor. Erkek izleyicilerin oldukça beğenisini kazanacak olan Barış mavi gömleği ne markadır, öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.
Aslı siyah deri ceketi de elbisesi ile çok hoş bir kombin oluşturuyor. Aslı deri ceket ve siyah çiçekli elbise kombini hakkında marka konusunda sizleri daha da bilgilendireceğiz.

 

Ateşböceği 13. Bölüm  1 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok