Ateşböceği 12. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 12. bölüm dizi sponsorları

Ateşböceği kıyafetleri markaları 12. bölümde de sizlerle. Ateşböceği dizi sponsorları öğrenmek isteyenler için buradan açıklanıyor.

Star TV ekranlarında 24 Eylül akşamı Ateşböceği kıyafetleri yine dikkatleri çekmeyi başarıyor. Ateşböceği Aslı elbiseleri markaları izleyici tarafından çok merak ediliyor. Aslı’nın giymiş olduğu çizgili elbise, çiçekli elbise ve gömlek elbise markaları sizlerle paylaşılacaktır. Ateşböceği 12. bölüm kıyafetlerine göz atalım ve Ateşböceği dizi sponsorları hakkında bilgi sahibi olalım.

 

Ateşböceği 12. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilen dizi bundan sonra her pazar akşamları izleyicisi ile buluşacaktır. Ateşböceği yeni bölüm kıyafet sponsorları da, sizlerle buradan paylaşılacaktır. Ateşböceği 12’inci bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, mağaza ve marka bilgilerine ulaşmak için takipte kalmaya devam edin.

ateşböceği 12. bölümde aslının giydiği çiçekli elbise

Nilay Deniz (Aslı) Çiçekli Düşük Omuz Elbise Markası: “Koton”

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Aslı ve Barış giyimleri ile dizide ilgi görüyor. Dizi modasını yakından takip eden Ateşböceği fanları için, her hafta dizi kıyafetleri markaları ile karşınızdayız. Bu hafta ki yeni bölümde yine çok şık Ateşböceği dizisi kıyafetleri ekranlarda şık kombinler ile yer alıyor. Ateşböceği dizi sponsorları da sizlerle paylaşılıyor.

 

Ateşböceği Aslı 12. bölümde çok şık uzun bir elbise ile karşımıza çıkıyor. Aslı’nın giymiş olduğu gri elbise markası da haliyle merak edildi. Aslı gri parlak elbise ne marka merak edenlerle buluşturuyor olacağız.

 

Aslı çizgili elbisesi ile de göz kamaştırdı. Aslı çizgili ve çiçek desenli elbise markası hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız. Aslı çizgili uzun elbise nereden satın alınır soruları yanıtsız kalmıyor.

ateşböceği 12. bölümde aslının giydiği payetli elbise

Aslı Uzun Gri Elbise Markası

Aslı siyah gömlek elbise markası da, bu zamana kadar giydiği diğer gömlek elbiseleri kadar merak edildi. Aslı siyah gömlek elbise altına giydiği bej rengi kısa botları ile de dikkat çekti. Aslı kısa bej bot ne marka ve fiyatı ne kadar sizlerle paylaşılıyor.

 

İlayda lacivert bir elbise ile nefes kesti. İlayda derin göğüs dekoltesine sahip lacivert elbise markası hakkında merakınızı da gidermeye çalışıyoruz. İlayda lacivert elbisesi nereden bizi takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

 

Barış kullandığı güneş gözlüğü ile dikkat çeken bir diğer isim oldu. Barış köşegenli gözlük markası da eminim erkek izleyiciler tarafından merak ediliyordur. Barış güneş gözlüğü nereden sizlerle.

 

Ateşböceği 12. Bölüm 24 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. HAVA dedi ki:

    Evet gunes gozlugunun markasini bekliyoruzzz lutfen aciklayin🙏🙏🙏🙏