Ateşböceği 1. Bölüm Kıyafetleri

ateşböceği ilk bölüm kıyafetrleri

Ateşböceği kıyafetleri, Ateşböceği 1. bölüm kıyafetleri markaları ve Ateşböceği dizisinde giyilen kıyafetler nereden Aslı kıyafetleri başta olmak üzere açıklanıyor. Ateşböceği Aslı (Nilay Deniz) kıyafetleri marka, fiyat ve satın al mağaza bilgileri sizlerle buluşuyor.

Star TV ekranlarında yaza merhaba diyen Ateşböceği dizisinin kıyafetleri markaları sizlerle buluşuyor. Ateşböceği kıyafetleri ne marka ve Ateşböceği Nilay Deniz nereden giyiniyor sorularının yanıtını sayfamızda bulacaksınız. Ateşböceği 1. bölüm kıyafetleri markaları, fiyat ve mağaza detayları sizlerle buluşuyor.

 

Ateşböceği 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Başrollerinde Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı yeni yaz dizisi Ateşböceği kıyafet sponsorları galerimizde sizlerle buluşuyor. Ateşböceği Aslı kıyafetleri başta olmak üzere, Barış, Arzu ve diğer karakterlerin kıyafet markası bilgilerine de buradan erişebileceksiniz.

 

Ateşböceği dizi sponsorları

 

Yeni dizi Ateşböceği Nilay deniz (Aslı) kıyafetleri arasında dikkat çeken kıyafetlerin görsellerini sizlerle paylaştık ve marka bilgilerini de yeni bölümün hemen ardından yayınlıyor olacağız. Ateşböceği Aslı kıyafetleri nereden satın alınır diye merak edenleri, fazla merakta bırakmıyoruz.

ateşböceği 1. bölüm aslı t-shirtü

Aslı Kırmızı Çizgili T-shirt Markası

Ateşböceği Barış kıyafetleri de diziyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanacak. Başarılı bir boşanma avukatını canlandıran Seçkin Özdemir, çok şık kıyafet kombinleri ile karşımıza çıkıyor.

 

Dizinin karakterleri oldukça şık kıyafetlerle ekranlara geliyor. Bunlardan bir tanesi de Seda Güven oluyor. Seda Güven dizide çok şık giyinen bir karakterle karşımızda. Barış’ın eski sınıf arkadaşı ve sevgilisi olan İlayda, giydiği elbiseler, kombinler ile göz kamaştırıyor.

 

Ateşböceği ilk bölüm kıyafetleri

 

Star TV’de 29 Haziran akşamı ile bölümü ile ekranlara gelecek olan Ateşböceği dizisinde Aslı’nın giydiği mavi gömlek, beyaz pantolon ve taba rengi askılı çanta markası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

ateşböceği 1. bölüm ilayda elbisesi

İlayda Mavi Elbise Markası

Aslı’nın giydiği kırmızı beyaz çizgili t-shirt, kırmızı pantolon ve gömlek kıyafetleri kendine çok yakışmış. Aslı çizgili mavi gömlek markası ve fiyatı da merak ediliyor.

 

Aslı’nın ablası Arzu da kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Arzu’nun giydiği göbeği bağlamalı kolsuz puantiyeli gömlek markası da merak edilenler arasında. Arzu mavi etek ve gömlek nereden açıklanacaktır.

 

İlayda giydiği mavi elbise ile göz kamaştırıyor. Nefes kesen İlayda mavi elbise markası, fiyat ve mağazası sizlerle paylaşılacaktır. İlayda kısa kol yakası bant detaylı kalem elbise satın almayı düşünenler için sayfamızda eklenecektir.

Ateşböceği 29 Haziran 1. Bölüm Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Nil dedi ki:

    ne zaman yayınlarsınız kısmetle?