Ateş Böceği 9. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 9. bölümde giyilen kıyafetler

Ateş Böceği kıyafetleri markası ve fiyatları, yeni bölüm dizi sponsorları ve Ateş Böceği 9. bölüm Aslı lacivert elbise nereden satın alınır yanıtlanıyor. Ateş Böceği dizi sponsorları buradan açıklanıyor.

Perşembe akşamlarının beğeni ile izlenen dizisi Ateş Böceği kıyafetleri markası ve fiyatları konusunda 9. bölümde de sizlere yardımcı oluyoruz. Ateş Böceği 9. bölümde giyilen kıyafetler ne marka, nereden satın alınır ve mağaza bilgileri için, takipte kalmaya devam edin. Ateş Böceği dizi sponsorları yeni bölümün hemen ardından yayınlanacaktır.

 

Ateş Böceği 9. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların beğeni ile izlenen dizisi Ateş Böceği kıyafetleri her hafta izleyici tarafından çok seviliyor. Ateş Böceği kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek isteyenleri buradan bilgilendiriyoruz.

ateş böceği 9. bölümde aslının giydiği elbise

Aslı Lacivert Elbise Markası

Ateş Böceği dizi sponsorları

 

Ateş Böceği dizisinin yeni bölüm kıyafetleri beğeni kazanırken, dizi kıyafet ekibi olarak sizler için Aslı kıyafetleri dizi sponsorları markalarını açıklıyoruz. Ateş Böceği 9’uncu bölümde giyilen kıyafetlerin markası, fiyat ve satın al mağazası yayınlanıyor.

 

Ateş Böceği Aslı (Nilay Deniz) kıyafetleri arasında beğeni kazanan elbise, etek ve bluz kombinleri nereden satın alınır, öğrenmek için doğru adrestesiniz. Ateş Böceği dokuzuncu bölüm kıyafetleri arasında ilk dikkat çeken Aslı lacivert elbise oldu.

 

Aslı’nın giydiği lacivert kolsuz elbise markası nedir ve nereden satın alınır soruları yanıtsız kalmıyor. Ateş Böceği Aslı lacivert elbisesi markası sizler için yeni bölümün ardından yayınlanacaktır.

 

Ateş Böceği Barış kıyafetleri de izleyicinin dikkatini çekiyor. Barış’ın giydiği üzeri gri altı beyaz renklere hakim gömlek markası da açıklanıyor olacaktır. Barış iki renkli gömlek nereden, marka hakkında detaylar görsel açıklamasında.

ateş böceği 9. bölümde aslının giydiği bluz

Aslı Siyah Dantelli Ekru Bluz Markası

Star TV’nin sevilen perşembe dizisi Ateş Böceği yeni bölüm kıyafetleri arasında Aslı’nın giydiği etek ve bluz kombini de çok göz kamaştırdı. Aslı ekru bluz ve siyah etek markalarını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Aslı askıları siyah dantel detaylı ekru bluz ve siyah çan etek kombini çok şık ve kendisine de oldukça yakışmış. Diziyi yakından izleyenlerde bu kombini oldukça beğendi. Aslı siyah etek markası ve ekru bluz ne marka haliyle merak edildi.

 

Aslı giyimleri kadar kullandığı takı, ayakkabı ve çanta markaları da sorgulanıyor. Aslı’nın lacivert elbisesi ile taktığı kahverengi çanta markası ve beyaz spor ayakkabı nereden satın alınır, yayınlanıyor olacak.

 

Ateş Böceği 9. Bölüm  24 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Aygun dedi ki:

    Merhaba)) Ilaydanin 9 bolumde toplantida giydigi siyah bluz hangi marka?
    Ve 9 bolumun sonunda giydigi kirmizi bluz hangi marka??)))