Ateş Böceği 8. Bölüm Kıyafetleri

Ateşböceği 8. bölüm kıyafetleri markaları

Ateş Böceği kıyafetleri markaları, Ateş Böceği Aslı elbise markası, fiyat ve mağazası yayınlanıyor. Ateş Böceği 8. bölüm dizi sponsorları buradan yayınlanıyor.

Perşembe akşamları milyonları Star TV ekranlarına kilitleyen Ateş Böceği dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını sizlerle, Ateş Böceği 8. bölüm kıyafetleri başlığı altında topladık. Ateş Böceği Aslı kıyafetleri ne marka, Barış nereden giyiniyor ve Ateş Böceği dizi sponsorları hakkında bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

 

Ateş Böceği 8. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ateş Böceği dizisinde Aslı’nın giydiği elbise modelleri son haftalarda çok beğeni kazanıyor. Ateş Böceği yeni bölüm kıyafet sponsorları merak edilenlerle buradan paylaşılıyor. Ateş Böceği Aslı (Nilay Deniz) nereden giyiniyor, öğrenmek için detaylar sizlerle.

ateş böceği 8. bölümde aslının giydiği kahverengi elbise

Aslı Kahverengi Uzun Elbise Markası

Ateş Böceği dizi sponsorları

 

Ateş Böceği 17 Ağustos yeni bölümü ile yine çok şık kıyafet kombinlerini ekranlara taşıyor. Ateş Böceği 8’inci bölüm kıyafet markaları galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarında paylaşılıyor. Ateş Böceği dizi sponsorları hakkında sizleri her hafta bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Ateş Böceği sekizinci bölümde Aslı giydiği kahverengi elbise modeli ile göz kamaştırıyor. Aslı uzun kahverengi elbise ne marka, nereden satın alınır ve fiyatı ne kadar soruların yanıtları buradan açıklanıyor.

 

Ateşböceği Aslı kıyafetleri arasında dikkat çeken bir diğer kıyafette beyaz mini elbisesi oluyor. Aslı beyaz düşük omuz elbise markası nedir öğrenmek için doğru adrestesiniz. Dilerseniz Aslı düşük omuz, omuzları fırfırlı mini beyaz elbiseyi mağazadan satın da alabilirsiniz.

 

Ateş Böceği dizisinde Barış’ın giydiği kıyafetler de çok beğeniliyor. Erkek giyim modasının nabzını tutan giyimleri ile çok şık görünüyor Barış her hafta ve gözlerden kaçmıyor. Barış siyah gömlek modeli de bunlardan birisidir.

ateş böceği 8. bölümde aslının giydiği beyaz elbise

Aslı Beyaz Düşük Omuzlu Elbise Markası

Barış’ın kıyafetleri arasında özellikle gömlek markaları merak ediliyor. Barış giydiği takım modelleri ile de izleyicinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Barış siyah gömlek, beyaz gömlek ve diğer kıyafetleri nereden yayınlıyor olacağız.

 

Dizinin yeni bölümünde Aslı elbiseleri kadar kullandığı çanta, takı ve ayakkabı markaları da merak ediliyor. Aslı’nın uzun kahverengi elbisesi ile kullandığı çanta markası ve beyaz spor ayakkabısı ne marka sorularını da sık sık alıyoruz.

 

Aslı beyaz spor ayakkabı nereden satın alınır, marka ve mağaza detayları sizlerle paylaşılıyor olacak. Aslı kiremit rengi çantası markası hakkında da detayları buradan öğreneceksiniz.

 

Ateş Böceği 8. Bölüm 17 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Cansu dedi ki:

    Merhaba aslının bu bölümde otelde hastalandığı sahnede giydiği mavi çizgili pijamanın markası nedir acaba ?