Ateş Böceği 10. Bölüm Kıyafetleri

ateş böceği 10. bölümde giyilen kıyafetler

Ateş Böceği kıyafetleri markaları nelerdir, Ateş Böceği Aslı elbise ne marka ve fiyatı ne kadar açıklanıyor. Ateş Böceği dizi sponsorları, satın al mağaza detayları sizlerle.

Ateş Böceği dizisinin yeni bölüm kıyafetleri görselleri yayınlandı ve Ateş Böceği dizi sponsorları, Ateş Böceği kıyafetleri markaları ve Ateş Böceği Aslı elbiseleri nereden satın alınır açıklandı. Ateş Böceği 10. bölüm Aslı lacivert elbise ve çiçekli elbise markaları başta olmak üzere, sizlerle 7 Eylül Ateş Böceği kıyafet sponsorlarını açıklıyoruz.

 

Ateş Böceği 10. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ekranların beğeni ile izlenen ve perşembe akşamları milyonları Star TV ekranlarına kilitleyen Ateş Böceği dizisinde yine çok şık kıyafet kombinleri gözümüze çarpıyor. Ateş Böceği onuncu bölüm kıyafet sponsorları izleyici tarafından merak ediliyor ve dizi kıyafet ekibi olarak bu kıyafetler hangi mağazadan satın alınır yayınlıyoruz.

ateş böceği 10. bölümde aslının giydiği siyah elbisesi

Aslı Siyah Elbise Markası

Ateş Böceği dizi sponsorları

 

Ateş Böceği yeni bölüm kıyafetleri dizi sponsorları, Aslı’nın giydiği elbise modelleri başta olmak üzere yayınlanmaya devam ediyor. Aslı’nın giymiş olduğu bluz ve etek kombinleri de oldukça beğeni kazanıyor. Ayrıca Aslı çanta ve ayakkabı tercihleri de göze hitap ediyor.

 

Ateş Böceği dizisinin 10’uncu bölüm kıyafetlerine hep birlikte göz atalım ve galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarından da detayları öğrenelim. Ateş Böceği Nilay Deniz kıyafetleri markaları sizlerle paylaşılmaya her hafta devam edecektir.

 

Aslı siyah uzun ve yırtmaç detaylı elbisesi nefes kesiyor. Aslı siyah abiye elbise markası mutlaka açıklanacaktır. Aslı yırtmaçlı ve göğüs dekolteli uzun siyah abiye elbise nereden yeni bölüm ardından öğrenebilirsiniz.

Ateş Böceği Aslı’nın giydiği düşük omuz ve omuzları fırfırlı lacivert elbise çok beğenildi. Geçtiğimiz hafta da lacivert gömlek elbise giyen Aslı, bu hafta da seçimini lacivert renkten yana kullanıyor.

ateş böceği 10. bölümde aslının giydiği çiçekli elbise

Aslı Çiçekli Lila Elbise Markası

Aslı lacivert elbise ne marka ve fiyatı ne kadar sorularının yanıtını, yeni bölüm ardından buradan öğrenebileceksiniz. Aslı lacivert düşük omuz elbise mağazası hakkında da sizleri bilgilendirmeden geçmiyoruz.

 

Aslı’nın giymiş olduğu çiçekli elbise de göze çarpıyor. Aslı çiçek desenli elbisesi markası da merak ediliyor ve sizler için yayınlanıyor. Aslı’nın giydiği çiçekli lila renk elbise satın almak isteyenler için mağaza detayıyla buradan açıklanacaktır.

 

Aslı kadar İlayda da elbise modelleri ile göze şıklıkla hitap ediyor. İlayda payetli elbise modeli de bunlardan bir tanesi. İlayda payetli abiye elbise markası da sizler için yayınlanacaktır.

 

Ateş Böceği 10. Bölüm 7 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok