Asla Vazgeçmem 49. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 49. bölüm Nur siyah elbise, İclal çizgili ceket ve deri mont markaları açıklanacaktır. Nur kırmızı bluz ile bej rengi dizi sponsorları da 5 mayısta açıklanacaktır.

Asla Vazgeçmem her hafta heyecan dolu bölümleri ile ekranlara geliyor, dizi kıyafetleri markalarını merak ettiriyor. Asla Vazgeçmem dizisi 49. bölüm kıyafetleri yine göz kamaştırıyor. Asla Vazgeçmem dizisinde giyilen kıyafetlerin markalarını, Asla Vazgeçmem kıyafetleri sayfamızda açıklamaya çalışıyoruz.

 

Asla Vazgeçmem dizisinin 49’uncu bölümde Nur ve İclal kombinleri ile beğeni topluyor. Özellikle de Nur’un giydiği siyah elbise ve İclal’in çizgili ceketi 5 mayıs akşamında Show TV ekranlarına kilitlenen dizi fanlarının çok beğenisini kazanacak. Ayrıca İclal takıları ve Nur aksesuar modelleri markası da merak edilecek.

 

Nur kırmızı V yaka bluz

 

Nur’un üzerine bej trençkotunu giydiği kırmızı V yaka bluzu da, günlük şıklığını yansıtıyor. Nur kırmızı kısa kol bluz ile siyah pantolon kombini, bej rengi trençkotu ile tamamlanıyor. Nur kısa kol V yaka kırmızı bluzu kombin markası detayları açıklanacaktır.

 

Nur siyah elbise

Amine Gülşe (Nur) siyah ipli uzun elbisesi ile göz kamaştırıyor. Yeni bölümde Nur törende giydiği siyah elbise markasını merak ettiriyor. Nur'un siyah spagetti askılı elbisesi, taşlı kolyesi ile şık bir kombin oluşturuyor.

Amine Gülşe (Nur) spagetti askılı siyah uzun elbisesi ile göz kamaştırıyor.

Nur’un tören gecesinde giydiği siyah ipli elbisesi, kendisine asalet kazandırmış. Siyahın asaletini üzerinde taşıyan Nur (Amine Gülşe), taktığı taşlı kolye ile de göz kamaştıran bir kombine imza atmış. Nur uzun siyah ipli elbise markasını merak ettiğinizi biliyoruz. Sizler için Asla Vazgeçmem dizi sponsorlarına ulaşıp açıklayacağız.

 

İclal çizgili ceket

 

İclal’in yeni bölümde giydiği çizgili ceketi, beyaz bluz ve kot pantolon kombini ile şık bir kombin olarak ekranlarda beğeni toplamaya devam ediyor. İclal siyah beyaz çizgili ceket, yeni sezonun trend kıyafetlerinden biri oluyor. İclal çizgili ceket markasını galerimizden de öğrenebilirsiniz. İclal’in beyaz bluz, uzun zincir kolte ve jean kombini görenlerin hoşuna gidiyor.

 

Nur bej rengi trençkot

Nur'un 49. bölümde giydiği bej rengi trençkotu, kırmızı bluz ve siyah pantolon modeli ile günlük kombinleri arasında dikkat çekiyor, marka ve fiyat detaylarını merak ettiriyor. Nur bej rengi trençkotu markası açıklanacaktır.

Nur’un 49. bölümde giydiği bej rengi trençkotu, markası açıklanacaktır.

Nur’un bej rengi trençkotu, şu sıralarda trençkot modasının yaşandığı günlerde oldukça trend bir seçim oluyor. Bur bej trençkot markasını merak ediyor, öğrenmek istiyor ve hatta satın almayı planlıyorsanız mutlaka sizler için bu trençkot modeli markasına yer vereceğiz.

 

İclal siyah deri ceket ve kot pantolon

 

İclal’in kot pantolonu ile kombin ettiği siyah deri ceketi modeli de şıklığı ile beğeni topluyor. Deri tutkunu olan bayanlar İclal deri mont markasını öğrenerek, yeni sezon kıyafetleri arasında bu ürünü bulundurabilirler. İclal mavi kot pantolonu da oldukça şık. İclal’in giydiği mavi jean modeli markası da sayfamızda sizlerle buluşuyor.

 

Asla Vazgeçmem 49. Bölüm 5 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok