Asla Vazgeçmem 43. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 43. bölüm 24 mart kıyafetleri markası dizi sponsorları Nur bej paltı kırmızı bere atkı İclal siyah bluz kot pantolon küpesi markaları Yiğit mont ve beyaz kazak ne marka açıklıyoruz.

Asla vazgeçmem 43. bölüm dizi kıyafetleri markalarına sayfamızda sizler için yer veriyoruz. Yeni bölümde giyilen dizi kıyafetleri ne marka merak edenlerle galerimizde ve Asla Vazgeçmem sayfamızda paylaşıyoruz.

 

Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur bej paltosu ile dikkat çekiyor. Nur’un giydiği uzun bej palto markasını açıklıyoruz. Nur’un bej paltosu ile kombin ettiği kırmızı bere ve atkı takımı da şıklığını tamamlıyor.

 

Nur giyimleri yanı sıra İclal kombinleri de dikkat çekiyor. İclal siyah kolları puantiyeli transparan bluzu bu hafta şıklığı ile göz kamaştırıyor. İclal siyah transparan bluzunu kot pantolon ve halka küpeler ile kombin ediyor.

 

İclal’ın giydiği tarçın rengi palto ve sarı elbise kombini de şıklığı ile gözümüzden kaçmayan Asla Vazgeçmem kıyafetleri arasında. Dizi sponsorlarını merak ettiğiniz Asla Vazgeçmem kıyafetleri hakkında fikir edinmek için takipte kalın.

 

Yiğit ise katıldığı yemek davetinde giydiği beyaz balıkçı kazak modeli ile şıklık içinde. Yiğit montu ve pantolonu kombinleri ile de hangi markadan giyindiğini merak ettiriyor.

Asla Vazgeçmem 43. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok