Asla Vazgeçmem 42. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 42. bölüm 17 mart dizi sponsorları Nur bordo mont gri örgü bluz markası İclal sarı kaban beyaz bluz ne marka Yiğit deri ceket mont ve mavi gömlek markaları yeni bölüm dizi kıyafetleri, dizi modasını takip edenler ve ünlülerin kıyafetleri nereden merak edenlerle paylaşılıyor.

Show TV’nin Perşembe dizisi Asla Vazgeçmem 42. bölüm kıyafetleri markası, İclal giyimleri dizi sponsorları ve yeni bölüm Nur ile Yiğit kıyafetleri markası kim nereden giyinmiş sorularının yanıtları dizi modasını takip edenlerle sayfamızda buluşuyor. Asla Vazgeçmem 17 Mart 42’inci bölüm dizi kıyafetlerine galerimizden göz atabilir, dizi kıyafetlerinin markaları hakkında galerimizden ve Asla Vazgeçmem sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

 

Asla Vazgeçmem İclal 42. bölüm de giydiği hardal sarısı kabanı ile dikkat çekiyor. Şık giyimleri ile beğeni toplayan Şafak Pekdemir, canlandırdığı karakter ile ekranlarda gözlere şıklık ile hitap ediyor. İclal sarı kaban markasını merak edenler için, sayfamızda detaylara yer veriyoruz.

 

Nur bordo kabanı ile bu hafta dikkatleri üstünde topluyor. Kışlık giyimleri ile göze şık bir şekilde hitao eden Nur bordo montu nereden sorularının yanıtlarını galerimizde bulabileceksiniz. Mont modeli ile bir diğer dikkat çeken isim ise Yiğit (Tolgahan Sayışman) oluyor. Yiğit omuzları kapitone desenli montu ile gözden kaçmıyor.

 

İclal beyaz şifon bol kesimli bluzu ile de gözlerden kaçmıyor. 42. bölümde İclal’in giydiği beyaz bluz oldukça şık tasarımı ile dikkat çekiyor. İclal beyaz bluzu sarı kabanı ve siyah bol paça pantolonu ile kombinliyor. İclal taktığı halka küpeleri ve ayakkabısı ile de kombinini şık bir şekilde tamamlıyor.

 

Nur örgü gri bluz ve gömlek kombini ile çok hoş görünüyor. Nur gri örgü bluzu ve gömlek kombini üzerine bordo mont ve altına da siyah tayt tercih ediyor. Nur kombinleri markası için bizi takipten ayrılmayın.

 

İclal’in annesi Aytül bordo bluzu ile şıklığından söz ettiriyor. Aytül bordo bluz siyah pantolon modellerini beğenenler için, yeni bölüm markaları hakkında detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Yiğit lacivert takım elbisesi ile yine çok şık. Yiğit mavi gömlek ve deri ceket kombini de çok beğeniliyor. Yiğit mavi ve lacivert gömlek markalarına yer verdiğimiz gibi, boğazlı siyah antrasit renk kazağı da ne marka sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Asla Vazgeçmem dizi sponsorları detayları sizlerle perşembe günleri yeni bölüm ardından paylaşılıyor olacak.

 

Asla Vazgeçmem 42. Bölüm 17 Mart Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok