Asla Vazgeçmem 34. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 21 Ocak 34. bölüm kıyafetleri markası, yeni bölüm dizi sponsorları Nur gri palto siyah kaban Yiğit bordo kazak palto kombini ne marka açıklanıyor.

Asla vazgeçmem dizisi yeni bölüm kıyafetleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Beğenilen dizi kıyafetleri ve sürükleyici konusu ile perşembe akşamlarının en çok seyredilen dizisi Asla Vazgeçmem 34. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Asla Vazgeçmem dizi kıyafetleri

 

Asla Vazgeçmem Amine Gülşe (Nur) kıyafetleri ve Tolgahan Sayışman (Yiğit) giyimleri markaları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 21 Ocak 34’üncü bölümde Nur gri paltosu ile dikkat çekiyor. Nur’un giydiği gri palto markasına yer veriyoruz.

 

Nur siyah kaban bordo atkı siyah ayakkabı ve çanta kombini ile de yeni bölümde beğeni kazanıyor. Yiğit bordo kazağını siyah paltosu ile kombinliyor. Yiğit siyah palto ne marka merak edenlerle buluşacak.

 

Nur’un giydiği kare desenli panço modeli de yeni kış sezonunda günlük kıyafetlerimiz arasında yer alabilecek şıklıkta. İclal siyah hırkası ve elbise modelleri ile şıklığından ödün vermiyor. İclal’in annesi Aytül hanım da giydiği elbise modellerinin markalarını merak ettiriyor. Aytül sarı renk detaylı gri elbise kombini ile göz kamaştırıyor.

 

Asla Vazgeçmem 34. Bölüm 21 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorum

 1. yeter dedi ki:

  Ya Elmasın geçen bölümlerde giydiği kırmızı salaş kazağı istiyorum. Markası nedir ???

 2. aysun dedi ki:

  iclalin giydiği uzun kürk ne kadar ve markası ne

 3. Gamze dedi ki:

  Açıklanak dediniz ama ben hala bulamıyorum nurun kıyafetinin hangi marka olduğunu.. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

 4. Anonim dedi ki:

  Iclalin giydigi mavi lacivert tonlari arasindaki takim elbise markasi nedir?

 5. Gamze dedi ki:

  Merhaba, 34. Bölümde Nur’un üzerinde mavi gibi yeşile çalan tek kolu tülden oluşan bir bluz var ve çok hoşuma gitti.. Hangi markanın bulamadım.. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim..

  • Admine dedi ki:

   Dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman sayfamızda markaları açıklayacağız.