Asla Vazgeçmem 32. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 32. bölüm 7 Ocak kıyafetleri markaları, Nur (Amine Gülşe) bordo pileli elbise siyah elbise İclal elbise ve yelek hırka markası Yiğit (Tolgahan Sayışman) mont dizi sponsorları yeni bölüm ünlülerin kıyafetleri markaları açıklanıyor.

Show TV’nin sevilen dizisi Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni Asla Vazgeçmem 32’inci bölüm kıyafetleri ile dikkat çekiyor, Nur ve İclal giyimleri nereden, hangi markadan ve Asla Vazgeçmem dizi sponsorları nelerdir öğrenmek isteyenler için galerimizde yer alan görsellerde açıklanıyor.

 

Asla Vazgeçmem yeni bölüm kıyafetleri markaları hakkında bilgi edinmek isteyen, Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışman hayranları için tüm detaylarla birlikte sayfamızdan öğrenmenizi sağlamak için çalışıyoruz.

 

Asla Vazgeçmem İclal siyah bol elbisesi ve siyah kabanı ile bu hafta şıklığını sergilemeyi sürdürüyor. Nur’da bu hafta siyah kolsuz elbisesi ile dikkat çekiyor. eteği hafif bombeli Nur siyah elbise şıklığı ile göze çarparken, Nur pileli bordo elbisesi ile de çok şık görünüyor. Nur bordo elbisesini deri ceket, deri çanta ve siyah fular ile kombinliyor.

 

Nur’un kuzeni Elmas renkli kabanı ve mürdüm pantolonu ile bu hafta göze çarpıyor. Elmas desenli kaban ve pantolon markasını sizlerle buluşturmaya çalışacağız. Asla Vazgeçmem 32’inci bölüm dizi sponsorlarını sizler için açıklamayı sürdürüyoruz.

 

Yiğit kapşonlu mont ve yelek mont modelleri ile erkek şıklığının öncülerinden olmaya devam ediyor. Erkek giyim kıyafetleri arasında dizilerde Tolgahan Sayışman kıyafetleri çok tutuyor. Yiğit gri yelek mont ve kapçonlu füme renginde ki montu ile kışlık sezonda trendlerden.

 

İclal’in giydiği siyah hırka modeli de siyah bol elbisesi ile uyum içinde. İclal kıyafetleri, Asla Vazgeçmem kıyafetleri markaları için takipte kalmaya devam edin.

 

Asla Vazgeçmem 32. Bölüm 7 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok