Asla Vazgeçmem 30. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem yeni bölüm Nur kıyafetleri elbiseleri ve markaları sayfamızda sizlerle buluşuyor. 17 Aralık Asla Vazgeçmem 30’uncu bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Yiğit, İclal ve Nur giyimleri ile beğeni toplamaya devam ediyor.   Asla...

Asla Vazgeçmem yeni bölüm Nur kıyafetleri elbiseleri ve markaları sayfamızda sizlerle buluşuyor. 17 Aralık Asla Vazgeçmem 30’uncu bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Yiğit, İclal ve Nur giyimleri ile beğeni toplamaya devam ediyor.

 

Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur deri bordo trençkot modeli ile dikkat çekiyor. Sevilen dizinin son bölüm kıyafetleri arasında Yiğit siyah paltosu ve mavi balıkçı kazak kombini ile beğenileri kazanıyor. İclal siyah uzun bluz ve pantolon kombini ile göz kamaştırıyor.

 

Nur’un geçtiğimiz hafta dikkat çeken uzun omuz dekolteli kırmızı elbisesi markasına galerimizde yer verdik. İclal kıyafetleri arasında bu haftanın beğeni kazanan giyimlerinden biride taba rengi uzun yelek oluyor. Taba rengi yelek siyah tunik ve bol paça pantolonu ile hoş bir kombin oluşturmuş.

 

Asla Vazgeçmem 30. Bölüm 17 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok