Asla Vazgeçmem 28. Bölüm Kıyafetleri

Asla Vazgeçmem 3 Aralık 28. bölüm dizi sponsorları İclal elbise Nur giyimleri Yiğit kıyafetleri markaları dizi kıyafetlerinden açıklanıyor.

Perşembe akşamlarının Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran ve birçok izleyicinin sabırsızlıkla Perşembe gününü beklediği sevilen dizi Asla Vazgeçmem kıyafetleri markalarını da yoğun istek üzerine sayfamızda açıklamaya karar verdik.

 

Birçok izleyicisi kitlesine ulaşan ve yeni sezon bölümleri giderek daha da heyecanlı bir hal alan Asla Vazgeçmem dizisi kıyafetleri arasında hem Nur (Amine Gülşe) hem de İclal (Şafak Pekdemir) elbiseleri, etekleri, kazak ve kaban modelleri ile dikkat çeken ilk isimler olurken, Yiğit (Tolgahan Sayışman) deri ceket, gömlek ve takım modelleri ile neredeyse bayanların şıklığını gölgede bırakacak seçimlerle karşımıza çıkıyor.

 

Tolgahan Sayışman (Yiğit) siyah deri ceket markası: "Derimod"

Tolgahan Sayışman (Yiğit) siyah deri ceket markası: “Derimod”

Asla Vazgeçmem 3 Aralık 28. bölümde giyilen dizi kıyafetleri, dizi sponsorları ve giyim markaları için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yeni bölümünde giyilen kıyafetleri ile beğeni kazanan Asla Vazgeçmem dizisinin 28’inci bölümünde İclal siyah elbisesi, deri eteği ve bordo kazağı ile beğeni topluyor. İclal siyah tüylü montu da oldukça şık. Göze çarpan tercihler yapan İclal kısa kol eteği volanlı elbisesi ile de dikkat çekiyor.

 

Nur bordo kazak ve bordo kaban modeli yanı sıra bu hafta kırçıllı ceket ve etek kombini ile gözlere hitap eden bir şıklıkta karşımızda. Yiğit Kozan giyimleri arasında ise deri ceket, siyah mont ve kazak modelleri beğenilerimize sunuluyor.

 

Tüm Asla Vazgeçmem kıyafetleri dizi sponsorları ve Asla Vazgeçmem yeni bölüm kıyafet markaları dizi modasını yakından takip eden ve diziyi her hafta kaçırmadan seyreden izleyiciler ve ziyaretçilerle galerimizde buluşuyor.

 

Asla Vazgeçmem 28. Bölüm 3 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok