Aşk Yeniden KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Aşk Yeniden dizisi yeni bölüm kıyafetleri ve markaları yanı sıra oyuncuları, senaryosu ve fragmanları. Aşk Yeniden sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve aksesuar markaları tüm detaylarıyla birlikte DiziKiyafet.Com farkıyla sizlerle buluşuyor.

Aşk yeniden dizisi kıyafet markaları     aşk yeniden oyuncu kadrosu

Aşk Yeniden Senaryosu (Konusu)

Başrollerini Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı Aşk Yeniden dizisi her Salı akşamı Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Romantik komedi türünde son dönemlerin en iddialı dizisi olan Aşk Yeniden konusu ile milyonları ekran başına kilitliyor.

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’ye Tamer Levent, Tülin Oral, Orhan Alkaya, Lale Başar ve Didem soydan gibi ünlü oyuncu ve isimler eşlik ederken Nilay Deniz, Can Sipahi, Mert Öcal, İlkem Ulugün ve Emre Erkan gibi genç oyuncularda eşlik ediyor.

Karadenizli güzel genç kız Zeynep, hayatının aşkı olduğuna inandığı ve uğruna babası bile çiğneyerek Amerika’ya gittiği Ertan’ın kendisini büyük bir hayal kırıklığına uğratması üzerine hem aşka inancını kaybetmiş hem de kucağında küçücük oğluyla yenilgiye uğramıştır. Büyük hayalleri olan Zeynep, oğlu Selim ile birlikte tekrar ülkesine döner.

Ancak babasının karşısına çıkmaya yüzü yoktur. Zeynep’in babası hırçın, inatçı ve kin dolu bir balıkçıdır. Hayatta en değer verdiği şey kızı olsa da, onu affetmeye hiç niyeti yoktur. Zeynep bunu bildiği için ne yapacağı konusunda kararsızdır. Ancak karşısına tıpkı kendi gibi Amerika’da aşk yenilgisine uğramış ve ülkesine dönmek zorunda kalan bir adamla tanışana kadar.

Yakışıklı, zengin ve iyi bir eğitim almış olan Fatih içinde Zeynep bir kurtuluştur. Annesinin zoruyla nişanlandığı İrem’le evlenmek istemeyen Fatih, Amerika’ya eğitimi bahane ederek kaçmış ama aradığı aşkı bulamayınca istemese de sırf ailesinin mutluluğu için İrem ile evlenmek üzere tekrar ülkesine dönmeye karar vermiştir.

Türkiye’ye dönerken uçakta karşılaşan Zeynep ve Fatih hayat hikayelerini azda olsa birbiriyle paylaşır ve ailelerine karşı her ikisini de kurtaracak küçük bir plan yaparlar. Ancak bu plan hiç de hayal ettikleri gibi gitmez.

Yapımcı Firma: Süreç Film
Yapımcı :İnci Gündoğdu- İsmail Gündoğdu
Yönetmen: Ersoy Güler
Senaryo: Ersoy Güler- Ramazan Demirli- Gülbike Sonay Üte Ayık- Eda Tezcan
Uygulayıcı Yapımcı: Akın Topuz
Görüntü Yönetmeni: Erçin Karabulut
Sanat Yönetmeni: Melih Karaman

 

Aşk Yeniden Oyuncu Kadrosu

 

Özge Özpirinçci (Zeynep Taşkın)

Doğum Tarihi: 1 Nisan 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümü mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Aramızda Kalsın, Tatar Ramazan, ağır Roman, Al Yazmalım, Deli Saraylı, Melekler Korusun, Kavak Yelleri ve Cesaretin Var Mı Aşka.

Zeynep Taşkın Kimdir?

Hayatının en büyük aşkı olan Ertan için, babasını karşısına alarak ülkeyi terk eden Zeynep, Ertan’la birlikte gittiği Amerika’dan çocuklu ve terk edilmiş bir kadın olarak ülkesine geri döner. Yenilgiye tahammülü olmayan, yaralarını kimsenin görmesini istemeyen Zeynep, uçak yolculuğu esnasında tanıştığı Fatih ile, geri dönüşü zor bir yalanın içinde bulur kendini.

Buğra Gülsoy (Fatih Şekercizade)

Doğum Tarihi: 22 Şubat 1982
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümü mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Bana Artık Hicran De, eski Hikaye, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne, Unutulmaz ve Hepimiz Birimiz İçin.

Fatih Şekercizade Kimdir?

Yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış olan Fatih, ailesinin çok istemesi üzerine İrem ile nişanlanmak zorunda kalan Fatih, sevmediği bir kadınla evlenmemek için Amerika’ya kaçar. Amerika’da deli gibi aşık olduğu kadın tarafından terk edilince, gerçek aşkını bulamayacağına inanır ve ülkesine dönmeye karar. Zeynep’le karşılaştığı uçak yolculuğu sonrası, onunda hayatı hiç beklemediği şekilde değişir.

Tamer Levent (Şevket Taşkın (Reis))

Doğum Tarihi: 13 Ekim 1950
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Bana artık Hicran De ve Fatih.

Şevket Taşkın Kimdir?

Trabzonlu bir balıkçı olan Şevket Reis, hırçın, deli dolu, kızı Zeynep’e çok bağlı bir adamdır. Hayatta en değer verdiği kişi olan Zeynep’in kendisini çiğneyip Amerika’ya gitmesine asla tahammül edemez ve kızını da hiçbir zaman affetmeyecektir. İnatçı kişiliği ile yıllar önce karısını da boşamış ve hayatı boyunca bu durumdan pişmanlık duymuştur.

Tülin Oral (Gülsüm Şekercizade)

Doğum Tarihi: 8 Ağustos 1937
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Devlet Tiyatroları’ndan emekli.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Alev Alev ve Yabancı Damat.

Gülsüm Şekercizade Kimdir?

Şekercizade ailesinin en büyüğü, Fatih’in babaannesidir. Soyu saraylara dayanan Gülsüm hanım dominant, zeki, iyi gözlemci ve demokratik bir kadındır. Torunlarını ve oğlunu çok sever ama gelini ile pek uyuşamaz. Fakat yine de gelini olduğu için saygısızlık etmez.

Orhan Alkaya (Fehmi Şekercizade)

Doğum Tarihi: 1958
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Al Yazmalım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki.

Fehmi Şekercizade Kimdir?

Fatih’in babası olan Fehmi, mülayim bir adamdır. Hayatını hep karısı ve annesi yönetmiştir. Zengin hayatından pek hoşlanmayan Fehmi, şirket işlerini oğluna devredip kaçıp gitmez ister. Dünya turuna çıkmaya hazırlanırken, oğlunun başlarına açtığı küçük işlerle meşgul olmaktan bu hayalini biraz ertelemek zorunda kalır.

Lale Başar (Mukaddes Şekercizade)

Doğum Tarihi: 27 Ocak 1964
Doğum Yeri: Ordu
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Deniz Yıldızı, Dudaktan Kalbe.

Mukaddes Şekercizade Kimdir?

Lüks bir hayat yaşamaktan zevk alan Mukaddes, ailesini yönetmeye ve herkes adında planlar yapmaya bayılır, ancak kayınvalidesinin varlığı bunu biraz engeller. Zengin ve soylu bir ailenin kızı olan Mukaddes, oğlu Fatih’in de anne soydan gelen İrem ile evlenmesini çok ister.

Didem Soydan (İrem Şencan)

Doğum Tarihi: 1984
Doğum Yeri: İstanbul
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Güzel Çirkin, Uçurum.

İrem Şencan Kimdir?

Soylu bir ailenin kızıdır. Fatih’in istemeyecek nişanlandığı İrem, moda tasarım mezunu, modellik yapan çok güzel bir genç kızdır. Hırslı, alımlı ve asla ikinci planda olmayan sevmeyen İrem, Fatih’i kaybedince çılgına döner ve onu kazanmak için Mukaddes ile iş birliği yapar.

Nilay Deniz (Selin Şekercizade)

Doğum Tarihi: 3 Mayıs 1993
Doğum Yeri: Aydın
Eğitimi:
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Güneşi Beklerken, Ah Neriman, Behzat Ç, Hayata Beş Kala, Mor Menekşeler ve 20 Dakika.

Selin Şekercizade Kimdir?

Şekercizade ailesinin tek kızı, Fatih’in çok sevdiği kız kardeşidir. Güzel, sempatik, kimseyi umursamayan ve sosyal medyaya bağımlı bir genç kız olan Selin, sıcakkanlılığı ile herkese kendini sevdirir.

Can Sipahi (Orhan Günay)

Doğum Tarihi: 20 Ocak 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği mezunu.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Güneşi Beklerken, İntikam, Yıldız Masalı, Öğretmen Kemal, Ah Kalbim ve Beni Böyle Sev.

Orhan Günay Kimdir?

Zeynep’in halasının oğludur. Babasını kaybettikten sonra dayısının elinde büyüyen Orhan, tıpkı dayısı gibi balıkçılık yapmaktadır. Zeynep ve Fatih’in yalanları onun hayatını da değiştirmektedir. Duygularıyla hareket eden bir genç olan Orhan, Selin ile hiç ummadığı bir aşkın içinde bulur kendini.

Mert Öcal (Ertan)

Doğum Tarihi: 29 Eylül 1982
Doğum Yeri: İstanbul
2004 Best Model of The World birincisi.
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden.

Ertan Kimdir?

Zeynep’in canından çok sevdiği, uğruna babasını ezerek Amerika’ya gittiği ve oğlu Selim’in babasıdır. Kısıtlanmayı ve evlilik hayatını kabul edemeyen Ertan, özgürlüğü uğruna Zeynep’i Amerika’da terk eder.

Emre Erkan (Mete)

Doğum Tarihi: 4 Nisan 1982
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Babam İçin, Güz Sancısı ve Kaybedenler.

Mete Kimdir?

Fatih’in çocukluk arkadaşı olan Mete, bilgisayar ve internet ile çok haşırneşirdir. Hac-ker’lık yapan Mete, büyük şirketlerin açığı bulup para kazanmaya çalışır. Asosyal ve son derece pasaklı bir genç olan Mete, Fatih’in nişanlısı İrem’e deli gibi aşıktır ve onun için her şeyi yapar.

Sema Keçik (Meryem Özer)

Doğum Tarihi: 1965
Doğum Yeri: Ağrı
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü mezunu
Rol aldığı diziler: Aşk Yeniden, Paşa Gönlüm, Muhteşem Yüzyıl, Bir Bulut Olsam, Sıla ve Yazı Tura.

Meryem Özer Kimdir?

Eşinden boşandıktan sonra ikinci bir evlilik yapan Meryem, ikinci eşinin vefatıyla kendisine kalan yüklü bir mirasın sahibi olmuştur, bir anda ülkenin en zengin kadını olmuştur. Yalnız geçirdiği her yıl onu mutsuz, inatçı ve egoist bir kadın yapmıştır. Tek arzusu Fatih’in dedesinden kalma tüm şirketleri bünyesine geçirip ülkenin en büyük şekerleme üreticisi olmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 Yorum

 1. nehir dedi ki:

  çok güzel bir diziydi

 2. ırmak dedi ki:

  ya keşke bitmeseydi bu dizi her salı izliyodum ama finalini kaçırdım aşk yeniden yerine başka bir film geldi keşke hiç bitmeseydi aşk yeniden oyuncularını görsem devam etmelerini rica edicem.

 3. Anonim dedi ki:

  yiğit yağız ve ask yeniden coooook güzel ….

 4. selin dedi ki:

  böyle güzel biir fiilm olamaz mükkemmel

 5. gul dedi ki:

  Çok guzel

 6. medine dedi ki:

  Şaziment yok ama

 7. özge gürel dedi ki:

  çoooook güzel bir filim hep izliyoğrum .

 8. hebun dedi ki:

  siziiiiiiiii çok seviyorum hep izliyorum hepte izliycem..

 9. bortay dedi ki:

  güzel başarılı bir dizi oyuncuları ilede başarılı . artık eski sevgili oyununu bırakın komedi dizisine yakışmıyor. bütün oyuncularını kutluyorum

 10. asu dedi ki:

  sizi çok seviyorum ama izleyemiyorum

 11. hebun dedi ki:

  aşşşşşşşşşşşşkkkkkkkkkkkk yyyyyyyyyeeeeeeeeennnnnnnniiiiiiiiiidddddddddddeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn…………………….

 12. hebun dedi ki:

  izliyorum izliyorum hep izliyorum onu izlemek için her şeyi yapıyorum.son bölüm biterken fatih ve zeynep ayrılır ayrılma sebebi zeynep in ertan la buluşması hep üzülürüm ve merak eder öbür bölümünde zeynep birisiyle mesajlaşır fatih zeynep i aldatır öbür bölümü izlemek için resmen ağlarım geceleri yatamam şimdide bağırırım artıkkkkkkkkkkkkkkkkk başlasınnnnnnnnnn şuuuuuuuuuuu böööööllllllüüüüüümmmmmmm……………….????????************…………………

 13. yıgıt dedi ki:

  COK DUYGUSAL ANLAR YASANIYOR 7 24 AGLIYORUM PİSKOLOJİM BOZULDU ALLAH BELANIZI VERSİN

 14. sevil ve aysel dedi ki:

  merhaba sizi cok seviyoruz ve size azerbaycandan selamlar gonderiyoruz ve sizi izliyoruz ve yeni bolumlerinizi bekliyoruz