Aşk Yeniden 54. Bölüm Kıyafetleri

Aşk yeniden 10 mayıs 54. bölüm dizi kıayfetleri amrkaları Zeynep gri desenli hamilelik elbisesi ve lacivert pantolonu Selin bordo tişört Zeynep lacivert gömlek kazak markaları açıklandı.

Aşk Yeniden dizisinde giyilen kıyafet modelleri, diziyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor, markalarını merak ettiriyor ve dizi kıyafetleri ekibi tarafından Aşk Yeniden 54. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları da sizler için açıklanıyor. Aşk Yeniden Zeynep 54. bölüm kıyafetleri arasında hamilelik modelleri dikkat çekiyor.

 

Zeynep’in giydiği hamilelik elbiseler, sweatshirtler ve ceket modelleri şıklığı ile göz doldurup markasını sorgulatıyor. Aşk Yeniden dizisi kıyafetleri ile dizi modasında en çok ismi yer alan Özge Özpirinçci’nin giyimleri oluyor.

 

Zeynep çizgili pantolon

Zeynep kıyafetlerine göz attığımız zaman son birkaç bölümde çizgili kıyafetleri üzerinden çıkarmadığını görüyoruz. Zeynep'in lacivert çizgili pantolonu bu sezon moda. Sizlerde temin etmek istiyorsanız, markanın alışveriş adreslerinde bulabilirsiniz.

Zeynep’in lacivert çizgili pantolonu bu sezon moda.

Zeynep’in elli dördüncü bölümde giydiği lacivert çizgili pantolonu modeli, şu sıralar en çok rağbet gören kıyafetler arasında. Sezonun trend pantolon modellerinden olan çizgili pantolonlar, Aşk Yeniden dizisinde de vücut buluyor. Zeynep çizgili pantolon ne marka detayları galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Zeynep lacivert sweatshirt

 

Zeynep Aşk Yeniden dizisinin 10 mayıs bölümünde yılın moda rengi olan laciverti sık sık kullanıyor. Zeynep lacivert sweatshirt modeli de bunlardan bir tanesi.Zeynep’in lacivert sweati ile kazak modeli kombini kendisine de çok yakışıyor.

 

Selin lacivert ceketi

 

Selin kıyafetleri de beğeni kazanan Aşk Yeniden dizisi kıyafetlerinden. Selin lacivert eşofman üstüne benzer desenli ceketi ile bu hafta şıklık içinde göz kamaştırıyor. Selin’in giydiği lacivert ceket ne marka açıklıyoruz.

 

Zeynep gri çizgili elbise

Zeynep 54'üncü bölümde giydiği kendinden çizgi desenleri bulunan gri hamilelik elbisesi ile dikkat çekiyor. Zeynep desenli yelekle takım olan gri çizgili elbise markasını merak ettiriyor. Zeynep bu elbiseyi açık gri hırka ile kombin ediyor.

Zeynep 54’üncü bölümde giydiği kendinden çizgi desenleri bulunan gri hamilelik elbisesi ile dikkat çekiyor.

Zeynep’in giydiği kendinden çizgi desenli gri elbisesi çok şık. Birçok kişinin de dikkatini çeken bu gri elbise üzerinde desenli yelek takımı ile ayrı bir güzellik kazanıyor. Zeynep gri yelekli çizgi desenli elbisesini açık gri hırka ile kombin ediyor. Zeynep desenli yelek takımlı gri elbise hangi markadan sayfamızda öğrenebilirsiniz.

 

Selin bordo tişört

 

Selin bisiklet yaka bordo tişört modelinin markasını merak ettiriyor. Selin bordo t-shirtünü deri ceket ve siyah pantolon ile komin ediyor. Selin bordo tişört, deri mont ve siyah pantolon kombinini beğenenler, markasını merak edenler sayfamızı sık sık ziyaret ederken açıkladığımız zaman öğrenebilirler.

 

Aşk Yeniden 10 Mayıs 54. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok