Aşk Yeniden 53. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 53. bölüm Zeynep siyah tulum ve elbise markaları Fatih lacivert ceket tişört ve pantolon kombinleri dizi sponsorları 3 mayıs yeni bölüm dizi kıyafetleri Selin ev Orhan kombinleri markası açıklanıyor.

Aşk Yeniden sayfamızda her hafta yeni bölüm dizi kıyafetleri markalarına yer veriyor, Zeynep (Özge Özpirinçci) ve Fatih (Buğra Gülsoy) nereden giyiniyor, Selin (Nilay Deniz) ve Orhan (Can Sipahi) dizi kıyafetleri marka detaylarını merak edenler için açıklamaya çalışıyoruz.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri son dönemlerde dizi modasını yakından takip edenlerin beğenisini kazanıyor. Özellikle de bayanlar Zeynep ve Selin kıyafetleri markası hakkında bilgi edinmek istiyor, tıpkı Selin ve Zeynep kombinleri gibi, kendilerine kombinler hazırlayarak şıklığa ve trend olmaya imza atıyor.

 

Fatih kombinleri ise diziyi izleyen erkek fanlar tarafından çok beğeniliyor. Şıklığı ile göz kamaştıran Fatih, erkek giyim kesime hitap eden tarz kıyafetleri ile göz dolduruyor. Fatih kombinleri aynı zamanda bayanların da hoşuna gidiyor ve birçok bayan Fatih’in üzerinde gördüğü kıyafetleri partnerlerine hediye etmek için hangi markadan giyindiğini merak ediyor.

 

Zeynep siyah tulum

Aşk Yeniden Zeynep hamile haliyle de giydiği kıyafetler ile beğeni topluyor. 53. bölümde Zeynep siyah tulum ve beyaz tişört modeli kombini ile beğeni topluyor.

Aşk Yeniden 53. bölümde Zeynep siyah tulum ve beyaz tişört modeli kombini ile beğeni topluyor.

Aşk Yeniden dizisinin 3 Mayıs yeni bölümünde Zeynep’in giydiği siyah tulum kombini dikkatlerden kaçmıyor, dikkatlerden kaçmadığı gibi markasını da sorgulatıyor. Zeynep yeni bölümde beyaz tişört modeli ile siyah tulumunu kombin ederek çok tatlı bir hamile görünümüne kavuşuyor.

 

Zeynep siyah elbise ve ayakkabı

 

Zeynep’in hamile olması ile birlikte giydiği kıyafetlerde biraz değişti. İkinci kez anne olacak olan Zeynep, şık hamile kıyafetleri ile göz dolduruyor. Zeynep’in siyah hamilelik elbisesi markasını da, gebe olan ziyaretçilerimiz için açıklıyoruz. Zeynep siyah elbisesini çok rahat olan siyah ayakkabılar ile kombinliyor.

 

Fatih lacivert ceket siyah tişört ve pantolon

 

Fatih’in 53’üncü bölümde giydiği dizi kıyafetleri arasında lacivert ceket ve siyah tişört modeli ile pantolon kombini marka detayları Aşk Yeniden sayfamızda ve galerimizde açıklanacaktır.

 

Selin bordo parka, bere ve sırt çantası

3 mayıs akşamı yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında olan Aşk Yeniden dizisinin Selin'i Nilay Deniz, bordo parkası ile dikkat çekiyor.

Aşk Yeniden dizisinin Selin’i Nilay Deniz, bordo parkası ile dikkat çekiyor.

Selin, giyimleri ile birçok genç kızın tarzına dokunuşlarda bulunuyor. Selin’in giydiği elbiseler, pantolon ve etek kombinleri ile kullandığı takı ve aksesuar modelleri markalarını merak ettiriyor. Aşk Yeniden yeni bölüm dizi sponsorları arasında Selin bordo parka markası da merak ediliyor.

 

Mukaddes mavi desenli elbise

 

Mukaddes hanımın giyimleri de yaşıtlarının hoşuna gidiyor. Şık elbise seçimleri ve kombinleri ile elli üçüncü bölüme damga vuruyor. Mukaddes mavi desenli elbisesi çok şık. Mukaddes’in giydiği mini uzun kol desenli mavi elbise markası nedir sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Aşk Yeniden 53. Bölüm 3 Mayıs Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. gamze dedi ki:

    ee zeynepin siyah tulumunun markasi?