Aşk Yeniden 49. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 49. bölüm dizi sponsorları 5 Nisan Zeynep kıyafetleri markaları Zeynep hırka bluz mont ve şal markaları ile fatih kazak ve mont markası açıklanıyor.

Aşk Yeniden 49. bölümde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy giyimleri dizi sponsorlarını merak eden dizi modası takipçileri ile sayfamızda paylaşıyoruz. Aşk Yeniden 49. bölüm 5 Nisan kıyafetleri markalarına galerimizden ve Aşk Yeniden kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Aşk Yeniden 49’uncu bölümde Zeynep uzun gri bordo renkli hırkası, yeşil bluz ve çan kolye kombini ile dikkatleri üstünde topluyor. Zeynep çan kolye bu haftaya damga vuracak. Zeynep’in giydiği kırmızı hırka ve yeşil mont kombini de gözden şıklığı ile kaçmıyor. Zeynep mavi şalı da bu sezon trendlerinden beğeni kazanan aksesuar modellerinden biridir.

 

Fatih mor kazak ve pantolon kombini markaları da sizlerle bulaşacak. Fatih çizgili kazağı ve gri lacivert renkli montu dizi sponsorlarını da sizlerle buluşturacağız. Aşk Yeniden yeni bölümde Zeynep’in giydiği çizgili gömlek ve beyaz tişört modelleri markaları da açıklanıyor.

 

Aşk Yeniden 49. Bölüm 5 Nisan Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok