Aşk Yeniden 41. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 9 Şubat 41. bölüm kıyafet markaları, Özge Özpirinçci giyimleri dizi sponsorları ve Fatih takım elbise kaban mont markası Selin şişme mont elbise ve kazak markası da sayfamızda dizi modasını takip edenlerle buluşuyor.

Aşk Yeniden dizi sponsorlarını merak edenler için,sayfamızda 41. bölüm dizi kıyafetleri markalarına yer veriyor, sizleri Zeynep, Selin, Fatih ve Orhan nereden giyiniyor merakından kurtarıyoruz.

 

Aşk Yeniden 9 Şubat 41. bölümde giyilenler arasında Zeynep şişme mont ve bot modelleri son dönemlerde dikkat çekiyor. Zeynep’in giydiği siyah montun markasına da galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Zeynep’in beyaz ceket ve siyah pantolon kombini ile bordo kazağı da göze şıklıkla hitap ediyor. Zeynep mavi şişme uzun montu ne marka açıklayacağız. Selin’i giydiği ve Fatih’in üzerinde de yer alan şişme mont modelleri markaları ile galerimizde ve Aşk Yeniden sayfamızda sizlerle buluşacak.

 

Fatih gri tişörtü de dikkat çekiyor. Fatih yakalı gri t-shirt modeli markası da meraklısı ile buluşacak. Fatih takım elbise modelleri de her hafta olduğu gibi kırk birinci bölümde dikkat çekecek.

 

Aşk Yeniden 9 Şubat 41. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok