Aşk Yeniden 36. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 5 Ocak 36. bölüm dizi kıyafetleri sponsorları Zeynep mont jean kazak markası Selin kaban bere ne marka Fatih Orhan mont triko kot markaları sayfamızda açıklanıyor.

Aşk Yeniden yeni bölüm dizi kıyafetleri markalarını açıkladık. Sevilen dizi Aşk Yeniden 36. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Aşk Yeniden 5 Ocak dizi kıyafetleri arasında Zeynep, Fatih, Orhan ve Selin giyimleri ne marka, kim nereden giyinmiş dizi modasını merak eden takipçilerimizle paylaşılıyor.

 

Zeynep yeni bölümde giydiği mont, jean ve kazak kombinleri ile dikkat çekti. Zeynep’in giydiği bej rengi mont, kahverengi bot ve mavi jean kombini markalarını öğrenmek için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

 

Selin ise taktığı renkli bere modeli ile dikkat çekiyor. Selin kahverengi kaban markasını da merak edenlerle paylaştık. Orhan yeşil şişme mont Mudo markasının yeni sezon ürünlerinden biri olurken, Fatih kazağı da Mudo ürünüdür.

 

Fatih’in giydiği cepli kapşonlu mont markası da Mavi’dir. Fatih pantolonu markası  ise Pierre Cardin ürünü olurken, giydiği sütlü kahve kabanı da Aeropostale Türkiye imzası taşımaktadır.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri markaları için galerimizi ziyaret edebilir, sevdiğiniz ünlülerin kıyafetleri ne marka öğrenebilirsiniz.

 

Aşk Yeniden 5 Ocak 36. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok