Aşk Yeniden 35. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 35. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları Zeynep beyaz kazak ispanyol paça pantolon markası Selin desenli siyah elbise Fatih kaban ne marka Orhan gömlek modelleri yeni bölüm takı ayakkabı sponsorları sizlerle paylaşılacak.

Fox’un salı akşamları yayınladığı dizisi Aşk Yeniden yeni bölüm dizi kıyafetleri markaları ile yine gündemde. Her salı akşamı yeni bölümünde giyilen dizi kıyafetleri ile dikkat çeken Aşk Yeniden dizisi, 35’inci bölüm kıyafet sponsorları ile de dizi modasını yakından takip edenlerin ilgisini çekiyor.

 

Aşk Yeniden Zeynep, Fatih, Orhan ve Selin kıyafetleri dizi sponsorları nelerdir ve giyilen ünlülerin kıyafet markası galerimizde sizlerle paylaşılıyor.

 

Aşk Yeniden 29 Aralık kıyafetleri arasında Zeynep’in giydiği önü kalp desenli mavi çizgili kazak, sarı atkı, kamuflaj desen kaban ve bere kombini günlük hayatta birçok kişinin tercih edeceği bir kombin oluyor.

 

Zeynep (Özge Özpirinçci) giyimleri arasında şık kombinlerden biri de yeşil gömlek ve siyah ispanyol paça pantolon oluyor. Zeynep verev kesimli beyaz kazak ve pantolon kombini ile de oldukça şık.

 

Aşk Yeniden Fatih (Buğra Gülsoy) lacivert mont, bordo kazak ve pantolon kombini ile kullandığı siyah bot modelleri ile de şıklığından yine söz ettiriyor. Fatih’in giydiği kırçıllı siyah kazak ve mont markalarına da sizler için ulaşacak ve galerimizde açıklayacağız.

 

Selin bej rengi kazağı, pantolonu ve desenli elbise modelleri ile dizi kıyafetlerinde şıklığı ile yer alan isim oluyor. Selin siyah uzun kol v yakalı desenli mini elbise ne marka, Selin çizgili lacivert gömlek hangi markadan mutlaka sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

 

Orhan kare desenli gömlek, renk geçişli gömlek ve lacivert triko kazak modelleri dizi sponsorlarını da galerimizden öğrenmenizi sağlayacağız. Aşk Yeniden 29 Aralık 2015 35’inci bölüm dizi kıyafetleri markaları için takipten ayrılmayın.

 

Aşk Yeniden 35. Bölüm 29 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok