Aşk Yeniden 29. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden gelinlikleri Zeynep ve Selin gelinliği markası tasarımcısı 29. bölüm dizi sponsorları ve markaları Orhan ve Fatih siyah takım ve smokin markası.

Aşk Yeniden 29. bölümde düğün var. Aşk Yeniden dizisinin 29’uncu bölümünde giyilen gelinlik modelleri ve markalarını sayfamızda merak eden ziyaretçilerimizle ve Aşk Yeniden izleyicisi ile paylaşıyoruz.

 

Aşk Yeniden Zeynep gelinliği bu haftanın en şık gelinlik modelleri arasında yer alırken, Özge Özpirinçci’nin gelinliği birçok genç kızın dikkatini çekecek şıklıkta. Nilay Deniz’de gelinliği ile beğeni kazanıyor.

 

Selin mini gelinlik modelleri de oldukça şık. Zeynep’in annesi Meryem gelinliği ile beğeni kazanan bir diğer isim olacak.

 

Aşk Yeniden dizi sponsorları ve yeni bölüm dizi kıyafetleri de sizlerle galerimizde buluşuyor. Aynı zamanda Fatih ve Orhan smokin, siyah takım elbise modelleri ne marka merak edenler için bunları da açıklıyoruz.

 

Aşk Yeniden 29. bölüm düğün kıyafetleri markaları gelinlik modelleri markaları sizlerle. Aşk Yeniden Kıyafetleri sayfamızda tüm bölümlere ait kıyafet ve markalarını bulabilirsiniz.

 

Aşk Yeniden 29. Bölüm 17 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok