Aşk Yeniden 23. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 23. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları Fatih koyu mavi gömlek ve Orhan çizgili tişört markası Selin gömleği 23. bölüm Zeynep yeni bölüm bluz ve kolye markası son bölüm dizi kıyafetlerinin markaları açıklanıyor.

Aşk Yeniden dizi sponsorları, Aşk Yeniden kıyafetleri ve Aşk Yeniden giyimleri markaları sayfamızda sizlerle buluşmaya başladı. Yeni bölümü ile 6 Ekim akşamı Fox TV ekranlarında olan Aşk Yeniden dizisi kıyafetlerinin markalarını öğrenmek için galerimize göz atın. Selin (Nilay Deniz), Zeynep (Özge Özpirinçci), Orhan (Can Sipahi) ve Fatih (Buğra Gülsoy) kıyafetlerinin ne marka olduklarını, 23. bölüm dizi sponsorları sizlerle.

 

Dizinin son bölüm kıyafetlerinin markalarını açıklamaya, sosyal meyda adreslerimizden duyurmaya başladık.

Aşk Yeniden Zeynep kıyafetleri

 

Sevilen dizinin yeni sezon bölümlerinde Zeynep kıyafetleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Zeynep’in 23’üncü bölümde giydiği beyaz bluzu, zincirli uzun kolyesi, etek ve pantolon kombinleri çok beğeniliyor. Zeynep jean modelleri de son dönemlere damga vuruyor. Yirmi üçüncü bölümde giyilen Zeynep kıyafetlerinin markalarını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Nilay Deniz (Selin) siyah zincirli çanta markası: "Mango" siyah pantolon markası: "Adl"

Nilay Deniz (Selin) siyah zincirli çanta markası: “Mango” siyah pantolon markası: “Adl”

Aşk Yeniden Selin kıyafetleri

 

Selin her hafta giydikleri ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Birçok genç kızın tarzına uygun seçimler yapan ve giyimleri ile göz kamaştıran Selin 23’üncü bölümde giydiği uzun gömleği, siyah pantolonu ve siyah çanta kombini ile beğeni topluyor. Selin önü kısa arkası uzun tunik gömlek modeli markasını galerimizden ve sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Aşk Yeniden Orhan kıyafetleri

 

Orhan ise her hafta t-shirt modelleri ile erkek giyim şıklığında yeni dokunuşlara imza atıyor. Bu hafta son bölümde Orhan’ın giydiği mavi ve beyaz renkli çizgili t-shirt modeli ne marka merak edilecek. Orhan kot pantolon modellerinin markalarını da sayfamızdan ve galerimizden öğrenme şansını yakalabiliyorsunuz. Orhan açık mavi tişört modeli, jean kombinleri, gömlekleri dizi sponsorlarını da sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

 

Aşk Yeniden Fatih kıyafetleri

 

Fatih bu haftaya takım modeli ile damga vuruyor. Fatih’in yelekli takımı çok sevilecek. İş adamları Fatih takım elbisesini beğenecek ve mutlaka gardıroplarında yer almasını isteyecek. Aşk Yeniden dizisi Fatih giyimleri markalarına da galerimizden ulaşabileceksiniz.

 

Aşk Yeniden 6 Ekim 23. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok