Aşk Yeniden 22. Bölüm Kıyafetleri

Aşk Yeniden 22. bölüm Fatih ve Zeynep hasır şapka, Fatih çizgili tişört markası, Zeynep giyimleri, Selin çizgili bluz Fatih bordo tshirt dizi sponsorları 29 eylül yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin markaları sizlerle buluşuyor.

Salı akşamları FOX ekranlarında kahkahalar attıran romantik komedi dizisi Aşk Yeniden yeni bölüm kıyafetleri, Zeynep ve Selin giyimleri markaları ile 22. bölüm dizi sponsorları sayfamızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Aşk Yeniden 22’inci bölümde Özge Özpirinçci kıyafetleri ne marka, Buğra Gülsoy nereden giyiniyor ve Nilay Deniz giyimleri sponsoru hangi markalardır sorularınıza yanıt veriyoruz.

Özge Özpirinçci (Zeynep) mavi hasır şapka modeli

Özge Özpirinçci (Zeynep) mavi hasır şapka modeli

22’inci bölümde Zeynep ve Fatih hasır şapka modelleri ile dikkat çekiyor. Fatih’in kahverengi şapkası, Zeynep’in de mavi şapkası beğeni kazanacak. Fatih ve Zeynep şapkaları yeni sezonda trend olacak.

Fatih’in giydiği mavi çizgili tişört modeli de erkeklerin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacak. Fatih şapka ve lacivert beyaz çizgili t-shirt markasına yer vermeye çalışacağız. Aşk Yeniden Fatih pantolon markaları da merak ediliyor ve yeni bölümde Fatih giyimlerinin hemen hepsinin sponsorlarını açıklamaya çalışacağız.

Zeynep sarı desenli bluz ve mavi pantolon kombini de yeni bölüm dizi kıyafetleri arasında. Orhan bordo t-shirt ve selin çzigili bluzu da son bölümde gözden kaçmıyor. Selin giyimleri özellikle genç kızların hoşuna gidiyor.

Farklı ve şık dizi kıyafetleri ile dikkat çeken Selin, bu hafta güneş gözlüğü ile damga vuruyor. Orhan’ın da taktığı güneş gözlüğü Selin ve Orhan hayranlarının ne marka olduğunu merak etmesine yol açacak.

Aşk Yeniden yirmi ikinci bölümde Fatih evi terk etmektedir. Şekercizadelerin evinde Fatih’in evi terk etmesi kaosa yol açar. Selin de hem annesinin hem de babasının baskısına daha fazla dayanamayarak o da ağabeyi gibi evi terk etme kararı alır. Fatih’in evden ayrılması, Zeynep’i tercih etmesi üzerine büyük sorumluluk yükler.

Fatih artık çalışmak ve ailesine bakmak zorundadır. Zeynep’in ailesi Fatih’i destekler ancak Zeynep, Selin’in de evi terk etmesiyle kendini suçlu hissetmeye başlar.  Zeynep Fatih’in annesiyle konuşmaya gider, ancak hiç de beklenmediği bir şekilde karşılanır.

Aşk Yeniden 22. Bölüm 29 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok