Aşk Laftan Anlamaz 6. Bölüm Kıyafetleri

aşk laftan anlamaz 3 ağustos kıyafetleri

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 6. bölümünde Hayat kıyafetleri markası, sandalet fiyatı ve elbise markaları. Hayat bluz ve etek kombinleri mağaza. Hayat kot şort satın al.

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm dizi kıyafetlerinin markalarını merak edenler için, sayfamızda 3 Ağustos yeni bölüm kıyafetleri, aksesuarları ve takıları marka ve fiyat bilgilerine yer veriyoruz. Aşk Laftan Anlamaz Hayat kıyafetleri oldukça beğeniliyor. Hande Erçel güzelliğini şık kombinleri ile pekiştiriyor. Hayat kombinleri markası, satın almak isteyenler için mağazası galerimizde ve Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri sayfamızda yayınlanıyor.

 

Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm kıyafetleri markaları

Aşk Laftan Anlamaz kıyafetleri her hafta marka, fiyat ve mağaza bilgileri ile sayfamızda güncel olarak paylaşılıyor. Hayat’ın giyimlerini beğenenler için, dizi kıyafetleri görselleri ile birlikte markasını, fiyatını ve satın al bağlantılarını açıklıyoruz. Dizinin kıyafet sorumlusu bizi bilgilendiriği zaman, kim nereden ne kadara giyiniyor açıklıyoruz.

 

Hayat bileklikleri

 

Hayat’ın kıyafetleri kadar kullandığı takı modelleri de gözlerden kaçmıyor. Hayat bileklikleri markasına da yer verirken, hangi mağaza ve fiyatı ne kadar sorularınızı da yanıtlıyoruz. Hayat’ın püskül detaylı ve pullu bilekliği bu hafta dikkat çekiyor.

 

Hayat beyaz straplez güpür detaylı elbise

aşk laftan anlamaz 6. bölüm hayat elbisesi

Hayat beyaz elbise markası

Hayat’ın bu hafta ki elbise modelleri arasında, şüphesiz beyaz elbisesi herkesin hoşuna gidecek. Hayat straplez beyaz elbisesi içinde adeta büyülüyor. Hayat dantel detaylı beyaz elbise markası nedir, fiyatı ne kadardır sizler için sayfamızda bu soruların yanıtlarına da yer veriyoruz.

 

Hayat kot şort ve gri t-shirt kombini

 

Hayat mini kot şort ve gri atlet tarzı tişört kombini ile günlük hayatında da şıklığından ödün vermiyor. Hayat mini denim şort hangi mağazadan ve gri t-shirt marka bilgilerine de sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Hayat çizgili elbise

 

Aşk Laftan Anlamaz 6’ıncı bölümde Hayat’ın giydiği çizgili elbise de çok beğenildi. Hayat çizgi desenli spagetti askılı renkli elbisesi içinde de çok şık görünüyor Hayat elbiseleri nereden dizi sponsorları sizler için açıklanıyor.

 

Hayat güneş gözlüğü

aşk laftan anlamaz 6. bölüm hayat gözlük

Hayat güneş gözlüğü markası

Kullanılan aksesuar modelleri de dikkat çekiyor. Hayat güneş gözlüğü bu hafta kot şort ve t-shirt kombinini tamamlıyor. Güneş gözlüğünün markası da açıklanacaktır.

 

Murat beyaz t-shirt

 

Murat’ın giydiği sıfır yaka kısa kol beyaz tişört modeli de erkek giyim kesimin gözünden kaçmıyor. Erkek t-shirt modelleri de bu dizide dikkat çekiyor. Özellikle Aşk Laftan Anlamaz Murat (Burak Deniz) kıyafetleri markaları ve fiyatları merak ediliyor.

Aşk Laftan Anlamaz 6. Bölüm 3 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok